Szukasz romantyka? Zwróć uwagę na te znaki zodiaku

Katarzyna
Horoskopy
16.03.2020 21:02
Szukasz romantyka? Zwróć uwagę na te znaki zodiaku

Można śmiało założyć, że każda kobieta marzy o partnerze, który będzie romantyczny i uczuciowy. Już od małego kobiety są raczone opowieściami o rycerzu na białym koniu, który ratuje księżniczki z opresji. Później również jesteśmy zasypywane romansidłami, w których każda bohaterka spotyka swojego wymarzonego i idealnego partnera. Pomimo tego, że każda z nas wie, że to tylko bajki i mrzonki, które dobrze się czyta, to jednak chciałybyśmy mieć faceta, który padnie nam do stóp i będzie wielbił ziemię po której chodzimy.

Zdjęcie Szukasz romantyka? Zwróć uwagę na te znaki zodiaku #1

Niestety większość z nas wie, ze faceci są z reguły mało emocjonalni. Przekłada się to na ich raczej skryty i nieśmiały sposób okazywania uczyć. Większość z nich uważa, że romantyczne czy rycerskie gesty są po prostu śmieszne. Istnieje jednak grupa, który uwielbia traktować swoje kobiety jak księżniczki. Romantyczne gesty i okazywanie uczuć to dla nich chleb powszedni i wcale się tego nie wstydzą. Grupę tę tworzą wybrane znaki zodiaku. Jeśli chcesz je poznać to przeczytaj poniższy artykuł!

Rak

Rak to zdecydowany romantyk. Swoją wybrankę będzie obsypywał kwiatami, a kolacja, którą zrobi na pewno dopełni zapalonymi świecami na stole. Będzie się bardzo starał, aby pani jego serca czuła się wyjątkowa. Zawsze będzie sprawiał jej niespodzianki i utwierdzał ją w swoim uczuciu. Rak ceni sobie głębokie porozumienie emocjonalne oraz potrafi nawiązać więź ze swoją wybranką. Całą swoją uwagę przekłada na swoją wybrankę, chce się dowiedzieć o niej jak najwięcej oraz pamięta o wszystkim czym jego wybranka chce się z nim podzielić.

Zdjęcie Szukasz romantyka? Zwróć uwagę na te znaki zodiaku #2

Panna

Faceci spod znaku Panny to rycerze z bajki, jednak jak najbardziej realni. Są bardzo pomocni i potrafią traktować swoje wybranki jak damy. Gdyby mogli to cały czas nosili by je na rękach. Nie obce są im również romantyczne i szlachetne gesty, takie jak odsuwanie wybrance krzesła lub przepuszczanie jej w drzwiach. Na pewno pomogą jej również założyć płaszcz i takie zachowania są dla nich na porządku dziennym. Zodiakalne Panny swoją miłość i oddanie pokazują poprzez takie gesty i poświęcenie. Za wszelką cenę chcą sprawić, aby och wybranka czuła się przy nich bezpieczna i otoczona opieką.

Ryby

Z Rybami wiąże się jak wiadomo woda. Mężczyznami spod tego znaku rządzą emocje i uczucia. Ryby to urodzeni romantycy, marzyciele i doskonali scenarzyści romantycznych chwil. Są oni zdolni do niespodziewanego recytowania wierszy czy otwartego wyznawania uczuć. Jeśli szukasz partnera, który nie będzie wstydził się romantycznych gestów, to zdecydowanie partnerów szukaj w zodiakalnych rybach.Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną