Krzysztof Rutkowski chce unieważnić ślub kościelny. Uda mu się to zrobić?

Krzysztof Rutkowski chce unieważnić ślub kościelny. Uda mu się to zrobić?

Krzysztof Rutkowski ze swoją obecną żoną jest już wiele lat. Ich związek był szeroko komentowany w mediach między innymi za sprawą oświadczyn w programie “Skandaliści”. Para ma jedynie ślub cywilny, nad czym oboje ubolewają.

Ślub kościelny jest ich marzeniem, ale nie mogą go na razie spełnić

Krzysztof Rutkowski w rozmowie z “Twoim Imperium” wyznał, że ślub kościelny jest marzeniem jego żony, Mai, które bezwzględnie zamierza spełnić. Niestety, w jego przypadku nie będzie to takie łatwe. Przystąpienie do sakramentu małżeństwa w Kościele po raz drugi jest możliwe tylko wtedy, gdy Kościół unieważni poprzedni sakrament.

Krzysztof Rutkowski już miał ślub kościelny ze swoją byłą żoną. Aby spełnić marzenie Mai, będzie musiał unieważnić poprzednie małżeństwo. Nie jest to jednak takie proste. Kościół unieważnia sakrament jedynie z kilku powodów.

Zdjęcie Krzysztof Rutkowski chce unieważnić ślub kościelny. Uda mu się to zrobić? #1
Źródło:https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Rutkowski_(ur._1960)#/media/Plik:Krzysztof_Rutkowski.JPG

- Ślub kościelny to jest największe marzenie Mai i zamierzam je spełnić. Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda mi się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku – wyznał dla Twojego Imperium Krzysztof Rutkowski.

Para jest przekonana, że uda się unieważnić poprzednie małżeństwo. Planują więc kolejne wesele. To poprzednie, które odbyło się po ślubie cywilnym kosztowało aż milion złotych! Para zapewne chce powtórzyć “wesele wszech czasów” i tym razem. Media szeroko komentowały również oświadczyny detektywa w programie “Skandaliści”. Program był poświęcony Mai, jednak w tle omawiana była tragiczna śmierć Magdy Żuk, która zginęła w Egipcie. Rodzina zmarłej Magdy oskarżyła detektywa, że oświadcza się na grobie ich córki.

Agnieszka

true

Polecane