Kinga Rusin usunęła zdjęcie Adele. O dziennikarce rozpisywały się media na całym świecie!

Agnieszka

Newsy

12.02.2020 13:09

Kinga Rusin usunęła zdjęcie Adele. O dziennikarce rozpisywały się media na całym świecie!

Kinga Rusin podzieliła się na swoim Instagramie opisem wieczoru, jaki spędziła z największymi gwiazdami na świecie. Była to impreza na około 200 osób. Afterparty po gali rozdania Oscarów. Była to również impreza zamknięta. W tym właśnie problem, ponieważ dziennikarka ze szczegółami opisała, co działo się na imprezie, kto co robił, a nawet dodała zdjęcie z Adele na swój profil. Zdjęcie musiała usunąć, ponieważ światowe media zaczęły się o tym rozpisywać.

View this post on Instagram

Jak co roku tu na miejscu, w Hollywood czuć szczególnie jak napięcie rośnie💥!!! Tyle marzeń, tyle ekip filmowych, wytwórni, utalentowanych ludzi wielu filmowych profesji🌟🌟🌟. Jeszcze tylko kilka godzin! Czy 92. Oskary naprawdę okażą się najbardziej przewidywalnymi w historii? Czy opublikowana „przez błąd w systemie”, na oficjalnych stronach Akademii Filmowej, lista zwycięzców była tylko fejk newsem do podgrzania atmosfery czy okaże się filmowym skandalem 2020 roku? Lista natychmiast zniknęła, Akademia się gęsto tłumaczyła, niesmak pozostał, ale przez dłuższą chwilę rzeczywiście nie mówiło się o niczym innym. Jeżeli wyniki były prawdziwe to pierwszy raz w historii Oskarów filmem roku zostanie film nieanglojęzyczny, czyli koreański Parasite (w 2012 wygrał wprawdzie francuski „Artysta” ale był ... niemy). Gdyby jednocześnie Parasite zdobył statuetkę za najlepszy film międzynarodowy byłby to kolejny „pierwszy raz” (tak „przewidziała” Akademia). Statuetka za oryginalny scenariusz powędrowałaby również w koreańskie ręce. Najlepszym reżyserem zostałby Sam Mendes, a najlepszymi aktorami pierwszo i drugoplanowymi: Renee Zellweger i Joaquin Phoenix oraz Laura Dearn i Brad Pitt. Tak samo obstawiają bukmacherzy. Ale jesteśmy w Hollywood gdzie mogą się zdarzyć różne zakończenia akcji... Miłośnicy kina powiedzą dziś: sprawdzam! Cokolwiek by się nie zdarzyło ten dzień pozostanie największym filmowym świętem roku. Szykujmy się na najpiękniejsze kreacje i mocne przemówienia. Już nie mogę się doczekać! I trzymamy kciuki za Polaków!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin pochwaliła się na Istagramie, że spędziła imprezę z Beyonce, Jay-z, Leonardo DiCaprio, Adele i wieloma innymi gwiazdami. Nie spodziewała się, że niewinne zdjęcie z Adele zrobi taki szum wokół niej.

Zaczęło się od magazynu People, który udostępnił umieszczone przez Kingę Rusin zdjęcie. Zdjęcie Kingi z Adele było bardzo unikatowe, ponieważ piosenkarka od dawna unika mediów i udostępniania swojego wizerunku. Nic więc dziwnego w tym, że nowe zdjęcie Adele szybko zaczęło się rozpowszechniać.

Kinga Rusin usunęła zdjęcie i wydała oświadczenie

„Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim, ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo, którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać – w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin” – napisała na Instargamie.

Zdjęcie zniknęło z Instagrama Kingi, jednak można było spodziewać się, że wiele osób sobie je zapisało:

.