“Ona by tak chciała spać tu ze mną”. Ta parodia to hymn wszystkich matek!

“Ona by tak chciała spać tu ze mną”. Ta parodia to hymn wszystkich matek!

W wakacje 2019 roku pojawił się w Polsce hit muzyczny, który chyba każdy z nas słyszał przynajmniej raz w życiu. “Ona by tak chciała” Ronniego Ferrariego ma już 115 milionów wyświetleń na You Tube! Nic więc dziwnego w tym, że często pojawiają się przeróbki tej piosenki. Ta, opowiadająca o życiu mamy jest jednak hitem!

Zdjęcie “Ona by tak chciała spać tu ze mną”. Ta parodia to hymn wszystkich matek! #1

“Ona by tak chciała” - PARODIA MATKI

Popularne, rytmiczne utwory często po jakimś czasie są parodiowane. W przypadku “Ona by tak chciała” mieliśmy już do czynienia z przeróbką wolontariuszy WOŚP, ministrantów, strażaków i chorego na raka Mateusza: "Ona by tak chciała bym był zdrowy", (o którym na końcu artykułu).

Na kanale na You Tube czteroosobowej rodziny - “Baku Family” pojawiła się przeróbka wakacyjnego hitu. Internauci są zachwyceni, ponieważ opowiada ona o sytuacjach, które dobrze znane są matkom. Mama dwójki dzieci idealnie ugryzła temat, za co doceniło ją wielu rodziców. W sieci pojawia się coraz więcej głosów, że to powinien być nowy hymn każdej mamy.

Sprawdźcie sami:

“Ona by tak chciała bym był zdrowy”

Nie tylko wesołe przeróbki mieliśmy okazję słyszeć. Całkiem niedawno w sieci pojawiła się przeróbka piosenki stworzona przez chorego na raka Mateusza Rejowskiego. Walczący z chorobą chłopak postanowił nagrać przeróbkę popularnego utworu, aby dodać otuchy innym cierpiącym na raka.

Mateusz potrzebuje pomocy finansowej, aby móc się leczyć. Oto link do jego zbiórki: https://pomagam.pl/strzel-piataka

Agnieszka

Polecane