Lifestyle

Internet oszalał na punkcie włosów tej Rosjanki! Zobaczcie sami

Agnieszka

Jan. 16, 2020, 10:53 a.m.

Internet oszalał na punkcie włosów tej Rosjanki! Zobaczcie sami

Wiele z kobiet marzy o gęstych, grubych i lśniących włosach. Jednak nie każda z nas otrzymała takie w darze od Matki Natury. Gęste i mocne włosy są oznaką zdrowia oraz wpływają pozytywnie na nasz wizerunek. Staramy się stosować różne metody i kosmetyki, aby poprawić kondycję i wygląd włosów. Mimo istnienia i zachwalania wielu produktów do ich pielęgnacji, nie udaje się uzyskać spektakularnego efektu.

Tego problemu nie ma jednak 34-letnia Alyona Krawczenko z Odessy, która jest nazywana rosyjską Roszpunką.


Pukle jak z bajki


Alyona Krawczenko wygląd swoich włosów zawdzięcza dobrym genom oraz własnej cierpliwości. Cały Internet nie może wyjść z podziwu dla jej włosów, które dosłownie ją przerosły. Alyona ma bowiem 168 cm wzrostu, a jej włosy mierzą ponad 180 cm. Kobieta od 30 lat nie ścinała włosów, a zaczęła je zapuszczać w wieku 5 lat. Miłość do długich włosów zaszczepiła w niej mama, która przekonała ją, aby ich nie ścinała. Jak sama mówi- „Tak bardzo kocham warkocze, że nigdy nie myślałam o strzyżeniu. Nie widzę się i nie wyobrażam
sobie siebie z krótkimi lub farbowanymi włosami!” – tak reaguje na propozycję zmiany fryzury.


Pielęgnowanie włosów


Tak długie włosy wymagają wiele czasu oraz wysiłku. Alyona zdradza jak o nie dba:

„Najważniejszą rzeczą, której nigdy nie robię: nie suszę włosów, nie używam lokówek, nie przeczesuję mokrych włosów (suszą się naturalnie). Raz w tygodniu myję włosy, używam naturalnych masek, różnych olejków do odżywiania włosów; podstawowa pielęgnacja – profesjonalne kosmetyki. A ja oczywiście jem suszone owoce, orzechy i domowy twaróg” – mówi.

Opiekowanie się nimi i dbanie o nie sprawia jej radość, ponieważ uważa, że są one częścią jej urody i piękna.


Rady Roszpunki


Bohaterka artykułu ma jednak jeszcze jedną i najważniejszą radę dla kobiet, które chciały by mieć długie i piękne włosy, a mianowicie:

„Aby mieć długie, piękne włosy, po prostu chciej je mieć i je pokochaj”-mówi.

Warto zastosować się do jej rady i zamiast stosować to coraz nowsze kosmetyki czy leki, po prostu dać włosom rosnąć i odpowiednio je pielęgnować.

View this post on Instagram

Доброе утро,друзья! Честно, признаюсь,всегда мечтала о таких кудряшках😊Наверное, многие девушки с ровными волосами часто хотят и распушить, и накрутить. Реализовать этот #hairstyle мне помогла @a.voloshchuk_muah за что ей огромное спасибо🙏❤Ни один проведенный час за процессом,но результат на лицо! P.S. такой эффект держался не долго, как бы мастер не старалась укрепить основание кудрей и длину, это всё оказалось бессильным с тяжестью волос и длиной, зато есть фотки и положительные эмоции!❤ #аффирмации#длинныеволосы#longhair#rapunzel#длиннаякоса#красивыедевушки#topgirls#odessagram#одесса#длиннаякоса#рапунцель#модельодесса#длинныеволосыукраина#длинныеволосыодесса#волосыодесса#superlonghair#sexiesthair#hairdiva#reallylonghair#instahair#longhairdontcare#hairstyle#hairfashion#famouspeople#starlife#verylonghair#hairstyles#рапунцельукраина#rapunzelukraine#longhairbeauty#уходзаволосами

A post shared by ❤Alena Kravchenko❤ (@alenuwka_longhair) on