Sylwester 2019: kto wystąpi w Warszawie i Zakopanem?

Sylwester 2019: kto wystąpi w Warszawie i Zakopanem?

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Jak zwykle, wielkie show z tej okazji będzie można obejrzeć siedząc wygodnie we własnym domu. O uwagę widzów rywalizować będą głównie dwie stacje - TVN oraz Telewizja Polska. Poniżej przeczytacie o tym, kogo na scenie powita Warszawa i Zakopane.

Zdjęcie Sylwester 2019: kto wystąpi w Warszawie i Zakopanem? #1

Sylwester w WarszawiePlac Bankowy w stolicy na jedną noc zamieni się w tło dla olbrzymiej imprezy. Już po raz piąty Urząd Miasta Stołecznego Warszawy i stacja TVN połączą siły, by zapewnić nie lada show. Portal wirtualnemedia.pl zdradził, że na scenie zaśpiewają takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak i Liber. Z zespołów na pewno pojawi się Bajm oraz Perfect. Szczególnie występ ostatniej grupy wzbudza emocje, ponieważ Grzegorz Markowski niedawno ogłosił, że odchodzi z Perfectu.

Pięciogodzinną imprezę uświetnią swoimi występami także Natalia Szroeder, Kombi, Grzegorz Hyży i Patrycja Markowska. Być może Patrycja zaśpiewa w duecie ze swoim znanym ojcem? Publiczność zebrana na placu, a także ta przed telewizorami, będzie też tańczyć do piosenek Sławka Uniatowskiego, Reni Jusis czy Pectusa. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że te nazwiska nie zamykają listy zaproszonych gwiazd!

Sylwester w Zakopanem

Zdjęcie Sylwester 2019: kto wystąpi w Warszawie i Zakopanem? #2

Trzeba przyznać, że Dwójka ma silną konkurencję. Telewizja Polska wspólnie z Radiem Zet będzie walczyć o uwagę widzów kusząc ich zgoła odmiennym repertuarem. Na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem wystąpią Zenek Martyniuk, Weekend, Boys, Milano oraz Bayer Full. Impreza zdecydowanie upłynie w rytm muzyki disco polo, choć nie tylko. Na scenie na Równi Krupowej zaśpiewa także zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior, Viki Gabor. Na Sylwestrze w Tatrach nie może też zabraknąć górali z Golec uOrkiestra. Wielką niespodzianką jest koncert Maryli Rodowicz.Trzeba przyznać, że w tym roku wyjątkowo trudno będzie się zdecydować, co oglądać w Sylwestra. W obu przypadkach nie zabraknie widowiskowej oprawy tanecznej i humoru (choć tu dużo zależy od prowadzących show na żywo). Wybór jednego lub drugiego Sylwestra w tv zależy też pewnie od tego, przy jakiej muzyce mamy ochotę się bawić... A Wy na co się zdecydujecie?

Agnieszka

Polecane