Siwiec i Mercedes nominowane do “Biologicznej Bzdury Roku”! Nie zgadniecie, co palnęły!

Siwiec i Mercedes nominowane do “Biologicznej Bzdury Roku”! Nie zgadniecie, co palnęły!

Natalia Siwiec od lat jest znaną celebrytką i modelką. Kojarzymy jej piękne oczy, ciemne włosy i muśniętą słońcem skórę. Natalia z pewnością nie unika słońca ani solarium. Być może powodem jest niewiedza na temat tego, jak wpływa ono na stan skóry.

Biologiczna Bzdura Roku 2019

Natalia ma szansę na wysokie miejsce w tegorocznym plebiscycie. Co roku odbywa się bowiem ranking najbardziej absurdalnych wypowiedzi z dziedziny nauki (chemii, biologii, psychologii, medycyny, dietetyki, itd). Natalia nominowana jest na swoje stwierdzenie o wpływie promieni słonecznych na skórę. Co takiego powiedziała?

Natalia Siwiec w maju zamieściła na Instagramie post, w którym stwierdziła, że promieniowanie UV nie jest szkodliwe dla skóry:

-Nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry - napisała Natalia Siwiec.

Jessica Mercedes też jest nominowana

Natalia będzie rywalizować o wysokie miejsce z Jessicą Mercedes, która przypisała niezwykłe właściwości kryształowi górskiemu:

-Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczający. Ma właściwości ochronne, stanowi tarczę odbijającą negatywne wibracje zawiści. Woda kryształowa wzmacnia pamięć, nadaje jasności myślom, podnosi nastrój ułatwia koncentrację - stwierdziła Jessica Mercedes.

Zwycięzca Biologicznej Bzdury Roku 2018 - kto wygrał rok temu?

Rok temu konkurencja była zacięta. Ostatecznie, pierwsze miejsce Jerzy Zięba, za skandaliczną wypowiedź:

I miejsce - Jerzy Zięba

„Mam nadzieję, że polskie dzieci będą masowo chorować na odrę, dlatego że będą wtedy zdrowsze!”.II miejsce - firma spożywcza Sante

„im wyższy stopień synchronizacji biofotonów w pokarmie, tym wyższa jego jakość. Światło przyswajane wraz z pożywieniem sprawia, że (…) zachodzą miliardy procesów biochemicznych we właściwym czasie i miejscu”.

III miejsce - Piotr Strzembosz

„Człowiek ssie mleko matki, ale ssakiem nie jest” oraz „nie każdy ssak jest zwierzęciem”.

Agnieszka

true

Polecane