Nigdy nie traktuj chłopaka w ten sposób. Szczególnie publicznie!

Elżbieta
Związki
08.11.2019 11:10
Nigdy nie traktuj chłopaka w ten sposób. Szczególnie publicznie!

Wychodząc do znajomych ze swoim partnerem, możemy popełnić błędy, których on nam nigdy nie wybaczy. Męskie ego jest niesamowicie czułe, szczególnie w obecności kolegów. Niektórym osobom się wydaje, że skoro partner jest nasz, to można sobie pozwolić na wszystko. Nawet niewinne żarty potrafią wiele zepsuć. Jakich zachowań unikać w towarzystwie?

Zdjęcie Nigdy nie traktuj chłopaka w ten sposób. Szczególnie publicznie! #1

Powstrzymaj nerwy

Nigdy nie powinnyśmy, robić awantur w miejscach publicznych. Jest to bardzo negatywnie odbierane przez otoczenie. Parom zdarza się w nerwach wychodzić z imprez, szczególnie gdy zabawa była zakrapiana. Po alkoholu wiele rzeczy odbieramy inaczej. Warto poczekać z kłótnią do następnego dnia, może wtedy okazać się, że nie ma się jednak o co kłócić.

Nie bądź rodzicem

Jeśli wychodząc z partnerem, próbujesz go pouczać i moralizować, powinnaś się mocno zastanowić nad swoim zachowaniem. Sama robisz z siebie matkę dla swojej połówki. Nikt nie lubi być pouczany, a już szczególnie w obecności innych ludzi. Nawet jeżeli Twoja rada była dobra, to partner może się przeciwstawić. W grę wchodzi męskie ego.

Nie kokietuj

Kobietom zdarza się kokietować innych, w obecności swojego partnera. Wydaje im się, że w ten sposób wzbudzą zazdrość. Jednak jest to niezwykle niekomfortowa sytuacja dla osoby, którą próbujesz kokietować. Do tego Twój chłopak może zrobić Ci awanturę i oboje będziecie mieli po imprezie. Jeśli zamierzasz kogoś podrywać, to zostaw chłopaka w domu.

Zdjęcie Nigdy nie traktuj chłopaka w ten sposób. Szczególnie publicznie! #2

Nie krytykuj

Zdarza nam się, krytykować partnera w obecności znajomych. Robimy to z różnych powodów. Najczęściej chodzi nam o to, by towarzystwo nam przytaknęło, „tak, on powinien to zmienić…”. Zwyczajnie stawiamy znajomych w rolach sędziów, którzy powinni teraz podjąć decyzje, czy ta cecha bądź zachowanie jest odpowiednie, czy nie. Nigdy nie powinniśmy tego robić. O tym, co nas boli, rozmawia się w cztery oczy. Ta sytuacja również dla znajomych może okazać się niekomfortowa. Jeśli lubią was oboje, nie będą przytakiwać jeden ze stron. Zresztą, to nie są ich sprawy.

Żarty

Poczucie humoru to duży plus, jednak nigdy nie powinnaś przesadzać z żartami ze swojego partnera w towarzystwie. Nie wszystkie dowcipy będą bawić Twoją drugą połówkę. Nikt nie lubi także, gdy cały tłum szydzi z jednej osoby. Jeśli znajomi żartują z twojego partnera, postaw się za nim i rzuć im ripostę.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną