Tych 7 rzeczy nie rób przy swoim facecie! Chyba, że chcesz go obrzydzić…


                    Tych 7 rzeczy nie rób przy swoim facecie! Chyba, że chcesz go obrzydzić…
28Cze

W związkach z długim stażem ciężko o rzeczy, których para nie robi razem. Spędzają ze sobą całe dnie, nie krępują się. Jednak niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniego dystansu, aby romantyczność nie legła w gruzach.

Zdjęcie Tego nie rób przy swoim facecie! Chyba że chcesz go obrzydzić… #1

Jesteś w stałym związku? Zobacz czego nie robić przy facecie.

Dłubanie w nosie

To wyjątkowo obrzydliwy nawyk, którego należy się pozbyć. Jeśli nawet coś Ci wyjątkowo przeszkadza i musisz to wyjąć, zrób to w samotności. Grzebanie w nosie nawet zwiniętą chusteczką jest absolutnie niesmaczne.

Usuwanie owłosienia

Depilacja włosów jest osobistą sprawą kobiety. Nawet gdy zdarza Ci się kąpać ze swoim mężczyzną, to nigdy się przy nim nie gól. On powinien widzieć tylko efekt końcowy.

Grzebanie w zębach

Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna, jednak powinna być wykonywana w samotności. Czy lubisz, gdy ktoś przy Tobie grzebie sobie w zębach? To niekulturalne i obrzydliwe. Nigdy tego nie rób przy ludziach, a już na pewno nie przy swoim mężczyźnie. Jeśli coś Ci utknęło między zębami, udaj się na bok w samotności, aby się tego pozbyć.

Zabiegi pielęgnacyjne

Mimo że każdy facet powinien podziwiać kobietę za jej dążenie do piękna, to widok kobiety z maseczką na twarzy nie należy do przyjemnych. Twój chłopak nie powinien wiedzieć, jakie są koszty posiadania pięknej cery.

Zdjęcie Tego nie rób przy swoim facecie! Chyba że chcesz go obrzydzić… #2

Bąki i gazy

Nad tymi odruchami fizjologicznymi ciężko zapanować, mimo wszystko nie rób tego przy swoim facecie. Kiedy czujesz potrzebę, to odejdź na bok. Nic tak nie psuje romantyczności w związku, jak nieprzyjemny zapach gazów.

Brudne ubrania

Mieszkasz ze swoim mężczyzną? Wkładaj swoje brudne ubrania do kosza na pranie bądź pralki. Nigdy nie zostawiaj ich na wierzchu, kobiecie to naprawdę nie wypada.

Obcinanie paznokci

Sprawa z obcinaniem paznokci powinna być równie osobista, jak golenie ciała. Czynność ta jest bardzo nieestetyczna i powinna być wykonywana w samotności. Mężczyzna powinien podziwiać Twoje piękne dłonie, nie wiedząc, jak wyglądał ten proces.

Zdjęcie Tego nie rób przy swoim facecie! Chyba że chcesz go obrzydzić… #3

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja