HIT! Tania maść na popękane pięty i skórę łokci!

Elżbieta

Uroda

08.11.2019 11:13

HIT! Tania maść na popękane pięty i skórę łokci!

Szczególnie zimą mamy problem z suchymi łokciami i piętami. Choć latem, gdy pokazujemy więcej ciała, również warto dbać o te części. Jest wiele sposób, na radzenie sobie z tym problemem, ale oto znalazł się hit. Produkt, który sprawi, że twoje pięty i łokcie będą niezwykle gładkie.

Zdjęcie Idealnie gładkie pięty i łokcie. Hit wszech czasów #1

Dlaczego skóra jest szorstka?

Skóra na piętach i łokciach wymaga specjalnego traktowania. Pielęgnacja tych miejsc jest niezwykle ważna. Są to miejsca, w których gruczoły łojowe są ograniczone. Przez to skóra staje się szybko twarda, mało elastyczna i wysuszona.

Hit – gładkie pięty w zasięgu ręki

Produkt, o którym mowa, zawiera 30% mocznika i kwasu glikolowego. Jest to krem złuszczający i regenerujący zrogowaciałą skórę. Dokładnie taką, jaka występuje na piętach i łokciach. Preparat bardzo silnie nawilża i wygładza posmarowane miejsca. Jeśli masz problemy ze skórą w innych miejscach, takich jak np. kolana, również możesz go tam zastosować.

Zdjęcie Idealnie gładkie pięty i łokcie. Hit wszech czasów #2

Kiedy zobaczysz efekty?

Regularność w stosowaniu kremu jest niezwykle ważna. Jednak efekty możesz zauważyć już po kilku dniach. Krem powinien być używany od 2 do 3 razy dziennie. Krem szybko się wchłania. Skóra już po paru razach będzie widocznie przyjemniejsza.

Gdzie i za ile go kupić?

Krem jest dostępny w aptece, kosztuje około 20 złotych. To super cena biorąc pod uwagę jego wydajność. Starcza naprawdę na długo. Na ulotce znajdziemy odpowiednie informacje co do zastosowania kremu.

Pamiętaj, że jeśli stan Twojej skóry mimo regularnej pielęgnacji nie poprawia się, warto udać się do podologa.