Gwiazdy czytają przerażające słowa na swój temat! Nowy program “Why we hate”.

Gwiazdy czytają przerażające słowa na swój temat! Nowy program “Why we hate”.

Gwiazdy postanowiły wziąć udział w nowej akcji przeciwko hejtowi: “Why we hate”. Na wizji czytają najbardziej nienawistne komentarze na swój temat.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Joanna Jabłczyńska, Marianna Kowalewska, Gabi Drzewiecka, Malwina Wędzikowska, Anna Dec, Ania Wendzikowska, Piotr Kraśko, Omenaa Mensah, Michał Mikołajczak, Marta Kuligowska, Magda Wójcik i Małgorzata Ohme zmierzyli się z najgorszymi komentarzami.

“Why we hate”

Akcję “Why we hate” zorganizowano przy okazji premiery nowego programu Discovery “Geneza nienawiści”. Uczestnicy, czyli znani aktorzy, dziennikarze i celebryci dobrani zostali w pary. Jedna osoba na głos czytała drugiej okropne komentarze widzów. Niektórym uczestnikom słowa nie mogły przejść przez gardło. Skala nienawiści w komentarzach zaskoczyła wielu.

“Wynocha na klepisko do Afryki. Co robisz u nas?” - napisał ktoś pod adresem Oment Mensah.

“Twarz Downa i ten dzieciaczkowaty głos” usłyszała Joanna Jabłczyńska.

“Jej rżenie na antenie to rżenie starej szkapy. Naprawdę starej” - napisano pod adresem dziennikarki Marty Kulikowskiej.

"Jedyne co jej wychodzi, to wskakiwanie facetom do łóżka" - słyszy zwyciężczyni "Big Brothera" Magda Wójcik.

To tylko niektóre z hejterskich komentarzy przeczytanych w spocie. Godna podziwu jest odwaga uczestników tej akcji. Nie każdy miałby odwagę zmierzyć się z taką skalą nienawiści i jeszcze to upublicznić.

“Geneza nienawiści”

Nowy program Discovery bada zjawisko nienawiści na świecie. Nienawiść opisana jest tam jako jedna z najbardziej “pierwotnych i destrukcyjnych emocji ludzkości”. Alex Gibney i Steven Spielberg oraz reżyserzy Geeta Gandbhir i Sam Pollard dołożyli starań, aby przedstawić zjawisko nienawiści w pełni. Program będzie składał się z sześciu części. Seria oparta będzie na analizach historycznych, reportażach dziennikarskich, badaniach psychologicznych, biologicznych i neurobiologicznych.Agnieszka

true

Polecane