Wiemy, kto zagra “Osiecką”! Serial ma być HITEM

Agnieszka
Newsy
28.08.2019 15:23
Wiemy, kto zagra “Osiecką”! Serial ma być HITEM

TVP planuje wypuścić serial opowiadający o losach Agnieszki Osieckiej. Kurski uważa, że będzie to taki hit, jakim kilka lat temu okazał się serial “Anna German”. Kto zagra Agnieszkę Osiecką?

Zdjęcie Wiemy, kto zagra “Osiecką”! Serial ma być HITEM #1

Nowy serial kręcony przez TVP zapowiada się naprawdę ciekawie. Ma opowiadać o losach Agnieszki Osieckiej, której życie zdecydowanie nie było nudne. Władze TVP liczą więc na wielomilionową widownię i mają nadzieję, że produkcja okaże się takim sukcesem, jak niegdyś serial o Annie German.

– Z tym serialem wiążę ogromne nadzieje, w pewnym sensie jest to porównywalna produkcja do hitowej "Anny German" sprzed paru lat, którą oglądało ponad 6 mln widzów. Pamiętajmy jednak, że telewizja w ostatnich latach się rozhermetyzowała - jeśli "Osiecka" przyciągnie 3 mln oglądających, to będę z tego wyniku zadowolony – mówił na konferencji programowej prezes TVP Jacek Kurski.

Co wiemy o serialu?

Serial prawdopodobnie będzie liczył 13 odcinków. Będziemy mogli oglądać w nim życie towarzyskie i kulturalne w Warszawie na przestrzeni kilku dekad. Serial będzie skupiał się na przedstawieniu fascynującej biografii Agnieszki Osieckiej, jej wzlotów i sukcesów oraz bolesnych upadków i porażek.

Kto zagra główną rolę?

Agnieszkę Osiecką zagrają dwie aktorki. Eliza Rycembel oraz Magdalena Papławska. Każda zagra artystkę z innych czasów.

W serialu TVP wystąpią też: Piotr Żurawski, Maria Pakulnis, Jan Frycz, Jędrzej Hycnar, Mikołaj Roznerski, Grzegorz Małecki, Tomasz Włosok, Aleksandra Pisula, Aleksandra Konieczna, Wiktoria Gorodeckaja i inni.

Serial “Osiecka” trafi na anteny już wiosną 2020 roku.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną