45-letnia Kate Moss bez makijażu i doczepów! Zdjęcia modelki w bikini

45-letnia Kate Moss bez makijażu i doczepów! Zdjęcia modelki w bikini

Kate Moss jest jedną z najbardziej popularnych modelek wszech czasów. W latach 90-tych była niezbitym numerem 1 na wybiegach i sesjach zdjęciowych. Kochali ją wszyscy, szczególnie projektanci, którzy marzyli o tym, aby to właśnie na niej promować swoje kolekcje.

View this post on Instagram

#katemoss

A post shared by Lia Miranda 🧿 🅾️➖ (@liamiranda.fashion.business) on

Kariera i uzależnienia

Kate Moss zaczęła swoją karierę modelki gdy miała zaledwie 14 lat. Od razu osiągnęła ogromny sukces. Wejście w świat modelingu w tak młodym wieku mógł być powodem jej późniejszych problemów z alkoholem i narkotykami.

10 lat temu media śledziły z zapartym tchem “upadek” modelki. Będąc u szczytu kariery Kate Moss uzależniła się od kokainy. To spowodowało zerwanie kontraktów przez największe modowe marki. Kate zyskała wtedy miano najbardziej awanturniczej modelki w historii ostatnich lat. Jej życie kręciło się wokół hucznych imprez i licznych romansów. Nie wytrzymała bowiem presji otoczenia.

Na szczęście modelka wyszła z dołka i wzięła udział w kilku kampaniach topowych marek, w tym dla jednej z polskich marek odzieżowych. Modelka projektuje też ubrania dla marki Topshop oraz torebki dla firmy Longchamp.

Kate Moss ma 45 lat

Paparazzi udało się zrobić zdjęcia Kate Moss na jachcie w St Tropez. Spędzała je wraz z przyjaciółmi. Na zdjęciach widać, że pomimo upływu lat, modelka wciąż posiada apetyczne ciało. Wielu jednak może dziwić taki wygląd modelki. Zawsze bowiem widzimy ją w pełnym makijażu, z doczepianymi włosami, rzęsami i w przepięknych kreacjach.

Na tym zdjęciu jednak Kate jest nieumalowana i wygląda naturalnie. Jej charakterystyczne rysy twarzy wciąż przyciągają uwagę.

Jak Wam się podoba naturalne wydanie gwiazdy modelingu?

View this post on Instagram

#katemoss

A post shared by Maria Cirinea Gomes Stutz (@maria.stutz) on

Agnieszka

true

Polecane