Oleh dostał wiadomość od Stefanii. Reakcja Madzi: "NIE UFAM TAKIM FACETOM" (VIDEO)

Oleh dostał wiadomość od Stefanii. Reakcja Madzi: "NIE UFAM TAKIM FACETOM" (VIDEO)

Relacja Oleha i Madzi ostatnio przybrała na sile. Oleh wyznał Madzi uczucia, jednak ta nie była w stanie otworzyć się przed nim. Głównym problemem dla Madzi był fakt, że Oleh mówił, że ma na zewnątrz dziewczynę, którą kocha. Po jakimś czasie stwierdził jednak, że Stefania jest przeszłością.

Nie było więc do końca wiadome, jak jest naprawdę. Dopóki Stefania nie wysłała Olehowi wiadomości.

Zadaniem Oleha było przetłumaczenie tej wiadomości na Polski:


“Jedyne co mogę powiedzieć to to, że z Olkiem już dawno nie jesteśmy razem. To jest bardzo bliski dla mnie człowiek. Często opowiadamy sobie, co dzieje się w naszym życiu. Dlatego, że kocham tego człowieka i jest dla mnie bardzo bliski, będę szczęśliwa, jeśli on spotka w swoim życiu naprawdę dobrego, ciepłego człowieka, który będzie mu pasować i z którym on będzie szczęśliwy”. - czytał Oleh.Reakcja Oleha była taka, jaką podejrzewaliśmy. Oleh przyznał, że wie, iż Stefania go kocha, ale nie jest to miłość kobiety do mężczyzny, ale raczej człowieka do człowieka. Nie widzi więc szans na to, że kiedykolwiek będą razem. Oleh przyznał też, że sam czuje do niej miłość, ale jest to miłość, jaką czuje się raczej do mamy, a nie do potencjalnej partnerki życiowej.

REAKCJA MADZI: "NIE MAM ZAUFANIA DO TAKICH FACETÓW. NA PEWNO BĘDZIEMY PRZYJACIÓŁMI"

“Ja Olka naprawdę traktuję jako przyjaciela i na razie nie mam żadnych innych zamiarów. Dodatkowo, Olek jest taki trochę kasanowa, więc on tam masuje trochę Magdę, trochę Andżelikę podrywa. Mnie się to na pewno nie podoba w taki sposób, bo ja nie mam zaufania do takich facetów. Ale na pewno będziemy przyjaciółmi i go bardzo lubię”.

Jak widać, Madzia pomimo tego, że czasem zdaje się mieć głowę w chmurach - twardo stąpa po ziemi. Nie chce wiązać się z kimś, co do kogo nie ma pewności, że nie zrani jej uczuć. A wy co sądzicie o tej relacji? Uspokoi się, czy może jednak przybierze na sile?

Agnieszka

Polecane