Dziwne zasady, których Meghan będzie musiała przestrzegać po porodzie! Czeka ją wyzwanie

Dziwne zasady, których Meghan będzie musiała przestrzegać po porodzie! Czeka ją wyzwanie

Narodziny królewskiego dziecka to wielkie wydarzenie dla całego świata, ale przede wszystkim dla jego rodziców. Meghan Markle, która całkiem niedawno musiała zmienić swoje życie o 180 stopni i sprostać wymaganiom stawianym przez rodzinę królewską, niedługo ponownie będzie musiała stawić czoła kolejnym zasadom.

Zdjęcie Dziwne zasady, których Meghan będzie musiała przestrzegać po prodzie! Czeka ją wyzwanie #1

Jako pierwsza dowie się Królowa Elżbieta II

O narodzinach dziecka jako pierwsza będzie musiała dowiedzieć się Królowa. Wiadomość przekaże Harry dzwoniąc pod specjalnie zaszyfrowany numer telefonu. Kolejni będą książę Karol i Camilla Parker-Bowles, a następnie książęta Cambridge. Jak widać, na liście nie ma matki Meghan.

Oficjalne oświadczenie

Następnie wydane zostanie oficjalne oświadczenie. Nie może się ono pojawić nigdzie indziej, tylko na stronie royal.gov.uk.

Potem oficjalne oświadczenie trafi również na sztalugę znajdującą się w pałacu. Pojawi się tam dokument podpisany przez lekarza odbierającego poród. Podana zostanie godzina przyjścia na świat oraz płeć dziecka.

Dziecko nie otrzyma tytułu książęcego

Królowa Elżbieta II zapowiedziała, że wszystkie dzieci Williama i Kate będą miały książęcy tytuł. Wiadomo jednak, że żadne dziecko Harrego i Meghan takiego tytułu nie otrzyma.

Zdjęcie Dziwne zasady, których Meghan będzie musiała przestrzegać po prodzie! Czeka ją wyzwanie #2Dziecko będzie miało kilka imion

Imię dziecka podane zostanie do wiadomości publicznej kilka dni po porodzie. Rodzina królewska w zwyczaju ma nadawanie trzech lub czterech imion. Można więc przypuszczać, że i tym razem będzie tak samo.

Królewskie dziecko będzie miało sporo rodziców chrzestnych

Według tradycji rodziny królewskiej, nowy członek rodziny będzie miał od czterech do aż siedmiu rodziców chrzestnych. Na razie jednak nie wiadomo, jakie będą to osoby.

Trzeba przyznać, że zasady panujące w rodzinie królewskiej mogą być trudne dla młodej mamy, która nie będzie mogła skupić się na nowonarodzonym dziecku, a zamiast tego będzie musiała przypilnować licznych i skomplikowanych formalności. Z drugiej strony, jej dziecko jak i ona będą w najlepszych możliwych rękach, dzięki czemu poród i pierwsze dni nowego członka rodziny królewskiej będą przebiegać zgodnie z planem.

Agnieszka

true

Polecane