Dziennikarz TVP obraża Anję Rubik! Wpis na najniższym poziomie...

Agnieszka

Lifestyle

April 10, 2019, 8:16 a.m.

Dziennikarz TVP  obraża Anję Rubik! Wpis na najniższym poziomie...

Strajk nauczycieli wywołuje ogromne emocje. Opinie Polaków jak zwykle są skrajne. To jednak nie podlega krytyce - każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, o ile robi to w cywilizowany sposób. Tutaj właśnie pojawia się problem, ponieważ niektóre osoby publiczne nie mogą pochwalić się zbyt wysokim poziomem kultury osobistej.

Strajk nauczycieli wspiera wiele osób publicznych - nie boją się mówić o tym na głos. Wsparcie okazali między innymi Dawid Podsiadło i Anja Rubik. To właśnie jej oberwało się za to najbardziej.

Kiedy Anja Rubik napisała na swoim Instagramie, że wspiera strajk nauczycieli, niektórzy wylali na nią wiadro hejtu. Do tej pory byli to jednak zwykli internauci, często anonimowi. Do tej pory, ponieważ o Anji Rubik postanowił wypowiedzieć się Jacek Łęski - dziennikarz TVP. Żałosny poziom jego wypowiedzi szybko zauważono, a on usunął wpis.

W internecie jednak nic nie ginie.

Zdjęcie Dziennikarz TVP  obraża Anję Rubik! Wpis na najniższym poziomie... #1
Źródło:https://twitter.com/A_Traczyk/status/1115280491765223427/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1115280491765223427&ref_url=https%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F269447%2Cleski-z-tvp-skomentowal-urode-anji-rubik-po-tym-jak-poparla-nauczycieli

“Niby o gustach się nie dyskutuje, ale ona jakaś tak trochę brzydka jak na modelkę, co?”

Napisał Łęski na swoim Twitterze.Wpis Łęskiego udostępnił na swoim Twitterze Adam Traczyk:

“Myślałem, że takich żałosnych typów jak @jacekleski już nie ma. Ale widać w @TVP się jeszcze uchowali” - podsumował Traczyk na Twitterze.Z opinią Rubik nikt nie musi się zgadzać. Jednak publiczne, seksistowskie wypowiedzi i ocenianie urody innej osoby to argumenty najniższych możliwych lotów. Takie wypowiedzi nic nie wnoszą do dyskusji, a świadczą tylko o niskim poziomie kultury osoby, która sobie na nie pozwala.

View this post on Instagram

Z całego serca wspieram strajk nauczycieli! Jestem dumna z mojej siostry, która jest nauczycielką i wszystkich innych nauczycieli którzy również 8ego kwietnia zjednoczą się i zawalczą o swoją godność! Nauczycielki/Nauczyciele są odpowiedzialni za przyszłe pokolenia Naszego kraju, za kształcenie , wychowanie, bezpieczeństwo! To wstyd, że osoby tak ważne, z tak wielką odpowiedzialnością ledwo wiążą koniec z końcem! Każdy Rodzic, dla którego przyszłość swojego dziecka jest ważna powinien wesprzeć ten strajk! Owszem, będzie to chwilowe utrudnienie ale nie ma innego wyjścia! Nauczyciel/ Nauczycielka , który jest sfrustrowany gdyż nie stać go/ją na zapłacenie podstawowych rachunków nie mówiąc o innych ważnych elementach życia - nie będzie w stanie być dobrym pedagogiem.Jestem o tym przekonana! Wspierajmy NAUCZYCIELI ! #strajknauczycieli 🇺🇸 I support the teachers' strike with all my heart! I am proud of my sister, who is a teacher and all of the other teachers who will unite and fight for their dignity on April 8th! Teachers are responsible for the future of our generations, for their education, upbringing and safety! It is absurd that people who are so important, with so much responsibility and impact, barely make ends meet! Every parent for whom the future of their child is important should support this strike! Yes, it will be a temporary difficulty but there is no other way out! A teacher who is frustrated because he / she can not pay her/his basic bills, not to mention afford other necessary and important elements of their life - will not be able to be a GOOD teacher. I am convinced of that! Let's support the TEACHERS! #strajknauczycieli

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik) on