Wielkanocne życzenia i wierszyki dla każdego. Śmieszne + klasyczne!

Wielkanocne życzenia i wierszyki dla każdego.  Śmieszne + klasyczne!

Wysłanie życzeń Wielkanocnych to wspaniały gest, którym pokazujemy, że pamiętamy o naszych bliskich. Oczywiście najlepsze są te, które napiszemy sami. Nie każdemu to jednak wychodzi, dlatego przygotowaliśmy dla was piękne życzenia i wierszyki na Święta Wielkanocne, którymi możecie się podzielić z bliskimi.

Najlepsze życzenia Wielkanocne:

Zdjęcie Wielkanocne życzenia i wierszyki dla każdego.  Śmieszne + klasyczne! #1

Śmieszne życzenia

***

Moc prezentów od zajączkaco koszyczek trzyma w rączkachWielu wrażeń, mokrej głowyw poniedziałek dyngusowy.Życzę jaja święconegoi wszystkiego najlepszego

***

Dużych jajeczek, wina pięć beczek, tłustego boczku, prostego kroczku.

Dwa wiadra wody i Świątecznej zgody.

***

Umyj jajka,upiecz babę,Złap zająca,Kup sikawkę,Bo Wielkanoc już nadchodzi,więc się bawić nie zaszkodzi,Lecz uważaj też na kaca,bo we wtorek czeka praca

***

Idą święta wielkiej nocy,maluj jajca bez pomocy,jedno czarne drugie białei miej życie doskonałe,Idź je święcić jak co roku,te w koszyku nie te w kroku,A gdy wszystko już będzie przygotowane,to święta na pewno będą udane.

***

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Klasyczne życzania***W polskim zwyczaju, w Niedzielę Wielkanocną po porannej rezurekcji rodzina zasiada do uroczystego śniadania wielkanocnego, które rozpoczyna się składaniem życzeń wielkanocnych i dzieleniem się święconką z koszyczka.

Na stołach znajdują się jajka, wędliny, wielkanocne baby i mazurki.

***Pełnych radości, pokoju Świąt Wielkiej Nocy oraz wiele pomyślności i sukcesów.

***Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.

Życzenia wielkanocne składa...

***W te piękne święta, gdy Pan zmartwychwstanie życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaka, białego zająca i oby te święta trwały beż końca!

Życzenia wielkanocne składa...

***Wielkiej, świątecznej radości, na stole dóbr obfitości, jajeczka święconego, mocno zakrapianego!

Najlepsze życzenia wielkanocne

***Z Okazji Wielkanocy,Życzę Ci, byś nie przegapił tej wyjątkowej nocy!Na rezulekcjach z Panem zmartwychwstanie świętował,A nie w tym czasie się w domu chował!Rodzinnie i ciepło spędź Wielkanoc,Bo w rodzinie jest siła, w rodzinie jest moc!Wesołego Alleluja!

Zdjęcie Wielkanocne życzenia i wierszyki dla każdego.  Śmieszne + klasyczne! #2

***Życzę Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Życzenia wielkanocne składa...

***Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób

***Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy.

Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku!

***Aby Wielkanoc w tym właśnie roku, nadeszła z dużym sukcesem u Twego boku, aby życie układało Wam się zdrowo, zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Życzenia wielkanocne składa...

***Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka!

Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania. P

ozdrowienia serdeczne — świąteczne!

***Dziś w dzień Wielkiej Nocy pragnę Ci złożyć życzenia, dużo pisanek pomalowanych w najskrytsze marzenia, dużo pysznych wypieków na stole, słodkich niczym mód.

Zajączków hasających po twym ogrodzie wyobraźnie.

Mokrego śmigusa dyngusa, życzy wam...

***Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek, niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek...

Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych, Bogatego zająca i kurczaczków puszystych. Świątecznego nastroju, biesiady obfitej, Lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej!

***Alleluja dziś śpiewamy, Bogu cześć i chwałę dajmy, bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, tego świata Odkupiciel.

Zdrowia, radości i powodzenia, to są najszczersze moje życzenia.

Natalia

Polecane