Kasia Nosowska jednak nie wystąpi na koncercie #artyściprzeciwnienawiści! Wiemy dlaczego!

Magdalena

Lifestyle

Feb. 2, 2019, 5:42 p.m.

Kasia Nosowska jednak nie wystąpi na koncercie #artyściprzeciwnienawiści! Wiemy dlaczego!

Mimo wcześniejszych informacji na temat udziału Kasi Nosowskiej w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”, niestety nie zobaczymy ani nie usłyszymy artystki na scenie w Łodzi. Jaki jest powód jej rezygnacji?

Zdjęcie Kasia Nosowska jednak nie wystąpi na koncercie #artyściprzeciwnienawiści! Wiemy dlaczego! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BqViGuSnOOB/

Koncert organizowany przez Dodę zaplanowany jest na 27 lutego. Artyści wystąpią na Atlas Arenie w Łodzi. Wiele wykonawców zgłosiło swój udział w przedsięwzięciu. Usłyszymy i zobaczymy m.in. Marylę Rodowicz, Justynę Steczkowską, Ewelinę Lisowską, Grzegorza Hyżego, Margaret, Cleo, Ewę Farną, Dwida Kwiatkowskiego, Antka Smykiewicza, Golec Orkiestra, Julę, Patrycję Markowską, Grzegorza Markowskiego, Marinę, Sound’n’Grace. Gospodarzami koncertu maja być m.in. Barbara Kurdej- Szatan i Filip Chajzer. Na scenie nie zabraknie również jednej z organizatorek wydarzenia Agnieszki Hyży.

Zdjęcie Kasia Nosowska jednak nie wystąpi na koncercie #artyściprzeciwnienawiści! Wiemy dlaczego! #2
Źródła: https://www.instagram.com/p/BtYTN-tBDvh/
https://www.instagram.com/p/BtTST0zhyVw/ https://www.instagram.com/p/BtTST0zhyVw/

Niestety wśród wyżej wymienionych zabraknie Kasi Nosowskiej. Piosenkarka bardzo zaangażowała się w organizację koncertu, niestety jej udział jest niemożliwy ze względu na sprawy zawodowe. Na 27 lutego artystka ma już od dawna zaplanowany koncert w Warszawie.

Zdjęcie Kasia Nosowska jednak nie wystąpi na koncercie #artyściprzeciwnienawiści! Wiemy dlaczego! #3
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bs8dm0YhcFx/

Ale to nie jedyna osoba, która deklarowała swój udział, a ze względów zawodowych nie może wystąpić. Natalia Szroeder i Michał Szpak, również nie pojawią się na scenie w Łodzi. W tym czasie koncertować będą w Tajlandii. Jak udało się ustalić, Dorota Gardias nie będzie gospodynią koncertu, chociaż wcześniej była ona wymieniana wśród prowadzących.

Zdjęcie Kasia Nosowska jednak nie wystąpi na koncercie #artyściprzeciwnienawiści! Wiemy dlaczego! #4
Źródło: https://www.instagram.com/p/BtObdQOhFks/

Koszt biletów na koncert „Artyści przeciw nienawiści” to 50 złotych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na wynajem hali.