Lara Gessler  udzieliła pierwszego wywiadu  po rozwodzie. Wspomniała o swoim nagim zdjęciu!

Lara Gessler  udzieliła pierwszego wywiadu  po rozwodzie. Wspomniała o swoim nagim zdjęciu!

O rozwodzie Lary Gessler i Pawła Rucza mówi się już od kilku tygodni. Sami zainteresowani do tej pory nie wypowiadali się w mediach na ten ani żaden inny temat. Teraz Lara udzieliła pierwszego szczerego wywiadu po rozstaniu. O czym opowiadała celebrytka?

Córka Magdy Gessler wzięła ślub z Pawłem Ruczem zaledwie półtora roku temu. Chociaż wydawać się mogło, że para jest ze sobą szczęśliwa i mimo zarzutom o braku dopasowania, stworzy udany związek, niestety tak się nie stało. Jaka była przyczyna rozstania młodej pary? Spekuluje się, że celebrytka nie była zadowolona z faktu, iż jej małżonek nie chce się rozwijać i robić zawrotnej kariery. Ich drogi się rozeszły i każdy miał inną wizję przyszłości.

Zdjęcie Lara Gessler  udzieliła pierwszego wywiadu  po rozwodzie. Wspomniała o swoim nagim zdjęciu! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bn6k9J3ACT_/

Poprzedni rok dla Lary był bardzo pracowity i przyniósł jej mnóstwo satysfakcji. Córka słynnej restauratorki wzięła udział w show „Ameryka Express”, zajęła się projektowaniem sukien ślubnych oraz napisała książkę.

Ostatnio celebrytka udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu z mężem. Niestety nie wspomniała w nim nic na temat rozwodu. Jest to za świeży temat, który prawdopodobnie jeszcze mocno dotyka Larę.

Gessler skomentowała za to reakcję ludzi na zdjęcie ze swoim nagim wzireunkiem, które wrzuciła na instagrama:

"Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości, która od setek lat jest częścią naszej kultury i występuje na wielu dziełach sztuki, obrazach, rzeźbach. To było zdjęcie artystycz­ne. Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki?"

Zapytana o plany na nowy rok, odpowiedziała:

"Już w zeszłym roku postanowiłam sobie, że chcę być sprawcą wydarzeń i ich uczestnikiem jednocześnie. W praktyce oznacza to, że nie chcę czekać, aż coś samo się zdarzy… Nie interesuje mnie sztywne planowanie przyszłości, bo to może zamykać nam oczy na to, co przychodzi do nas spontanicznie. Nie bójmy się korzystać z okazji"

Wyznała również jak to jest być córką sławnej Magdy Gessler:

"Jestem w nim (show-biznesie- przyp.red.) od dzieciństwa jako córka Magdy Gessler. Nikt mnie o zdanie nie pytał. Stałam się bohaterką „końca kadru zdjęcia… czułam się tylko ornamentem na tle sławnej rodziny. Długo sądziłam, że nie mam nic do zaoferowania…”.

Zdjęcie Lara Gessler  udzieliła pierwszego wywiadu  po rozwodzie. Wspomniała o swoim nagim zdjęciu! #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BsVxxIwAaUu/

Magdalena

true

Polecane