Lara Gessler rozwodzi się z mężem po zaledwie 1,5 roku! Jakie są tego powody?

Lara Gessler rozwodzi się z mężem po zaledwie 1,5 roku! Jakie są tego powody?

Lara Gessler rozwodzi się z mężem, pomimo tego, że nic nie zapowiadało tak szybkiego zakończenia się ich małżeństwa. Niestety, ich miłość nie przetrwała i mąż Lary wyprowadzi się z ich wspólnego domu w lutym (jak donosi Super Express).

Zdjęcie Lara Gessler rozwodzi się z mężem po zaledwie 1,5 roku! Jakie są tego powody? #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bsfhs8hAlfZ/

Plotki i insynuacje odnośnie związku Lary i Pawła Rucza niestety okazały się prawdą. Para rozeszła się i teraz oboje szykują się do pierwszej rozprawy rozwodowej.

Jak donosi Super Express, Lara Gessler bardzo kochała i ufała swojemu mężowi. Z tego względu nie spisano żadnej intercyzy. Pragnęła tylko, aby Paweł ją wspierał, dbał o nią i aby razem mieli szanse stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Zdjęcie Lara Gessler rozwodzi się z mężem po zaledwie 1,5 roku! Jakie są tego powody? #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/Bn6k9J3ACT_/

Rzeczywistość okazała się jednak brutalna i para podjęła decyzję o rozwodzie. Mają się jednak rozwieźć w całkowitej zgodzie i bez publicznego prania brudów. Wszystko powinno więc rozpocząć się i zakończyć na pierwszej rozprawie rozwodowej.

Warto zaznaczyć, że małżeństwo córki Magdy Gessler trwało zaledwie półtora roku. Media rozpisywały się o pięknym ślubie Lary i Pawła Rucza, który miał miejsce 2 września. Nic więc nie zapowiadało tak szybkiego zakończenia małżeństwa.

Istnieje obecnie wiele spekulacji, jakoby powodem rozstania się pary było złe samopoczucie Pawła u boku Lary. O co chodzi? Głównie o to, że Lara jest nie tylko córką znanej i lubianej Magdy Gessler, ale też posiada własną, dobrze prosperującą cukiernię, pisze książki i bierze udział w programach, np. Asia Express. Paweł natomiast pracuje jako barman i ten fakt podsunął niektórym pomysł, że być może nie czuje się on już komfortowo w towarzystwie swojej odnoszącej sukcesy żony. A co wy sądzicie?

Agnieszka

true

Polecane