Ostry wyrok dla Cristiana Ronaldo - GIGANTYCZNA kara grzywny i wyrok w zawieszeniu.

Emila
Newsy
27.01.2019 20:05
Ostry wyrok dla Cristiana Ronaldo - GIGANTYCZNA kara grzywny i wyrok w zawieszeniu.

We wtorek, 22 stycznia 2019 roku, piłkarz Cristiano Ronaldo stawił się na rozprawie w sprawie oszustw podatkowych, które dokonał będąc jeszcze w zespole Real Madryt. Piłkarz usłyszał wyrok w postaci 23 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz 18,8 milionów euro kary!

Zdjęcie Ostry wyrok dla Cristiana Ronaldo - GIGANTYCZNA kara grzywny i wyrok w zawieszeniu. #1
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cristiano_Ronaldo#/media/File:IRNPOR_match_2018_FIFA_World_Cup_11_(cropped).jpg

Rozprawa trwała zaledwie kilkadziesiąt minut. Portugalczyk przyznał się do stawianych mu zarzutów. Jak ustala hiszpańska prokuratura, Cristiano Ronaldo nie zapłacił prawie 15 milionów euro za sprzedaż praw do wykorzystywania swojego wizerunku jeszcze w latach 2011 - 2014.

Zdjęcie Ostry wyrok dla Cristiana Ronaldo - GIGANTYCZNA kara grzywny i wyrok w zawieszeniu. #2
https://www.instagram.com/p/BsdQmprgrHY/

Ma to związek z firmą MIM – Multisports & Image Management Limited, która operowała wizerunkiem piłkarza. Nie ma jasnego powiązania Ronaldo z firmą MIM, a jego nazwiska nie można znaleźć w żadnych dokumentach firmy, jednakże takie marki jak „Cristiano Ronaldo Legacy” i „Cristiano Ronaldo” zostały przez tą firmę zarejestrowane jako znak towarowy.

O oszustwa podatkowe został oskarżony już ponad rok temu, a więc madrycki sąd opuścił z uśmiechem na twarzy ciesząc się, że sprawa jest zakończona.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną