Rozłam w słynnym zespole Disco Polo– muzyk odchodzi z zespołu Boys!


                    Rozłam w słynnym zespole Disco Polo– muzyk odchodzi z zespołu Boys!
27Sty

Nie da się ukryć, że od pewnego czasu muzyka disco polo stała się bardzo popularna. Jak jeszcze jakiś czas temu muzyka ta była uważana za obciach, tak teraz ogromna część ludzi doskonale bawi się przy rytmach disco polo, szczególnie na urodzinach i weselach.

Na polskiej scenie muzycznej mamy wielu artystów, którzy sprawdzają się w muzyce disco polo, ale tylko kilku z nich stoi na czele całej reszty – Sławomir, Akcent, Boys oraz Weekend. Ich największe hity są znane przez wszystkich – nawet przez tych, którzy za disco polo nie przepadają.

Zdjęcie Rozłam w słynnym zespole Disco Polo– muzyk odchodzi z zespołu Boys! #1
https://www.instagram.com/p/BrdEghQh3ek/

Niestety fani disco polo otrzymali ostatnio przykrą wiadomość od członka z jednego z najbardziej znanych zespołów. Konrad Dobrzyński, znany fanom jako „Tulipan”, z zespołu Boys podjął decyzję o odejściu. Był on osobą, która wspierała Marcina Millera na scenie pod względem tańca oraz śpiewu.

O odejściu artysty poinformowała agencja muzyczna zespołu, która żegna go ciepłymi słowami:

Zmiany.… zmiany.… zmiany po kilkunastu latach zespół Boys opuszcza jeden z tancerzy Konrad Dobrzyński. Dziękujemy Konradowi za wiele lat spędzonych na scenie, kreatywność (nie tylko na scenie) i ten zawadiacki uśmiech, który zawsze mu towarzyszył.… życzymy powodzenia w życiu oraz nowych projektach.

Zdjęcie Rozłam w słynnym zespole Disco Polo– muzyk odchodzi z zespołu Boys! #2
https://www.instagram.com/p/BrZ4DwjhE-v/

Sam muzyk również postanowił podzielić się z fanami kilkoma słowami:

Dziękuję Państwu, moim kolegom z zespołu BOYS, firmie Green Star, na czele z właścicielem Cezarym Kuleszą, Robertem Kiełczewskim oraz managerem Jarosławem Michalewiczem, współtowarzyszą sceny… za długie lata… W 17 lutego 2019 roku, tj. w niedzielę, na koncercie w Rzeszowie oddam na Państwa dłonie mój ostatni koncert pod banderą zespołu BOYS.

Ta informacja z pewnością była szokiem i wywołała ogromny smutek wśród fanów tego zespołu, jednak nie brakuje komentarzy okazujących zrozumienie oraz wsparcie dla decyzji muzyka.

Źródło zdjęć:

https://www.instagram.com/p/BrZ4DwjhE-v/

https://www.instagram.com/p/BrdEghQh3ek/

https://www.instagram.com/p/BrPLGZRBEb5/

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja