Agnieszka Woźniak- Starak odchodzi z programu „Ameryka Express”! Skąd ta decyzja?

Magdalena

Newsy

25.01.2019 13:16

Agnieszka Woźniak- Starak odchodzi z programu „Ameryka Express”!  Skąd ta decyzja?

To już pewne! Agnieszka Woźniak- Starak nie poprowadzi kolejnej edycji popularnego programu „Ameryka Express! Dlaczego dziennikarka zrezygnowała i kto ją teraz zastąpi? Poznaj szczegóły!

Zdjęcie Agnieszka Woźniak- Starak odchodzi z programu „Ameryka Express”!  Skąd ta decyzja? #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BmVt8QdHXyp/

O odejściu Agnieszki z programu spekulowano już jakiś czas temu, gdy po wyemitowaniu jednego z odcinków, uczestnicy musieli namówić na pocałunek trzy przypadkowe osoby płci przeciwnej. Kilku uczestników wykonało to zadanie bez zgody napotkanych kobiet. Wywołało to nie małą kontrowersję, za co gospodyni programu przepraszała na swoim profilu na Instagramie i już wtedy wspomniała o odejściu z programu.

"Dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM"- pisała na instagramie Agnieszka.

Zdjęcie Agnieszka Woźniak- Starak odchodzi z programu „Ameryka Express”!  Skąd ta decyzja? #2
Żródło: https://www.instagram.com/p/BqAF3YcnRj0/

Teraz odejście Agnieszki zostało oficjalnie potwierdzone przez nią samą:

"Zrezygnowałam, ze swojego najważniejszego projektu, czyli „Ameryka Express”. Nie wiem, kto mnie zastąpi. Myślę, że nie będzie brakowało chętnych na prowadzenie. Ja bym tam wysłała któregoś z byłych uczestników"

Jak udało się ustalić, dziennikarka podpisała kontrakt ze stacja TVN7 i od marca poprowadzi „Big Brothera”, który po 11 latach wraca do polskiej telewizji i będzie emitowany w wyżej wspomnianej stacji. W tym samym czasie mają być kręcone nowe odcinki do kolejnego sezony „Ameryki Express”.

Skoro rezygnacja dotychczasowej gospodyni jest pewna, kto zatem poprowadzi kolejny sezon? Do tej pory decyzja jeszcze nie zapadła. Agnieszka uważa, że powinna być to osoba, która brała udział w programie. Jej mocnym typem jest Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Są oni uwielbiani przez widzów, poza tym mają już doświadczenie, bo brali udział we wspólnym projekcie „Iron Majdan”. Tą decyzję jednak zostawiamy produkcji programu.

A wy kogo widzielibyście na miejscu Starak- Woźniak?

Zdjęcie Agnieszka Woźniak- Starak odchodzi z programu „Ameryka Express”!  Skąd ta decyzja? #3
Żródło: https://www.instagram.com/p/BsyJkAZBrjM/