„Kuchenne rewolucje”. Mega wpadka! Czy w odcinkach występują statyści?

„Kuchenne rewolucje”. Mega wpadka! Czy w odcinkach występują statyści?
06Lis

„Kuchenne rewolucje” to jednej z najbardziej popularnych programów w TVN. Magda Gessler, autorytet kulinarny i właścicielka wielu restauracji z najwyższej półki, przyciąga widzów swoją charyzmą i ciekawym wyglądem. Program jednak ostatnio zaliczył sporą wpadkę. Czy w odcinkach „Kuchennych rewolucji” występują statyści?

Wszystko zaczęło się od wpisu jednego z dziennikarzy Faktu – Bartosza Pańczyka. Zauważył on, że w ostatnim odcinku programu kelner i gość na kolacji finałowej to jedna i ta sama osoba. Bartosz Pańczyk wystawił na swoim Facebooku post o tym, że zauważył tę sytuację, a nawet dodał zdjęcia, jako dowód.

Zdjęcie „Kuchenne rewolucje”. Mega wpadka! Czy w odcinkach występują statyści? #1
Źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10215311500972730&set=a.1035092489513&type=3&theater

Na swoim Facebooku napisał:

"Kuchenne rewolucje", odcinek z ostatniego czwartku. Jedna osoba i dwie role życia. Na górze gość kolacji rewolucyjnej, a na dole kelner, gdy Magda Gessler przychodzi sprawdzić po 3. tygodniach, czy rewolucja się udała. Czy TVN zatrudnia do tego programu statystów?!

Zdjęcie „Kuchenne rewolucje”. Mega wpadka! Czy w odcinkach występują statyści? #2
Źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10215311500972730&set=a.1035092489513&type=3&theater

Na jego post odpowiedział mężczyzna, który prawdopodobnie jest osobą przedstawioną na zdjęciach.

"Misiu kochany pracowalem w tej restauracji 3 lata, zrezygnowalem i wrocilem,bo mnie o to poproszono i nie bronie tvn !! :) ale nie lubie glupich komentarzy jak sie nie zna sytuacji.. lepiej zajac sie poważniejszymi problemami niz stacja telewizyjna .. miłeg"

On również doczekał się odpowiedzi od autora postu:

"aha, wrociles tylko do pracy kelnera na czas powrotu Magdy Gessler? I jaka role pelniles wczesniej - w trakcie kolacji? Bo w zamysle te kolacje sa dla ludzi przypadkowych z sasiedztwa, ktorych zaprasza sie na degustacji, a nie „krewnych i znajomych krolika”

Do komentowania dołączyły się również inne osoby. Pewna dziewczyna napisała negatywny komentarz, tym razem w kierunku autora postu:

"kochany misiu żyje z wyłapywania takich smaczków..."

"Kiedys bylem na nagraniu milionerow. Trzy odcinki w jeden dzien a widownia tylko sie przesiadala - rotacja 😛 😂😂😂 od tak telewizja.
10h i nawet kawy nie dali!"

"W jednym z odcinkow KR na kolacji pojawil sie takze Andrzej Mekal - adwokat, znany z programu Sedzia Anna Maria Wesolowska".

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ