Ilona Łepkowska ostro krytykuje Rozenek i jej nowy program. „Rozenek to sztuczny twór”

Ilona Łepkowska ostro krytykuje Rozenek i jej nowy program. „Rozenek to sztuczny twór”

Małgorzat Rozenek-Majdan wciąż jest obiektem ataków. Po konflikcie z Kingą Rusin, Rozenek trafiła również na celownik Ilony Łepkowskiej – scenarzystki najlepszych polskich telenoweli. Łepkowska krytykuje Rozenek przede wszystkim ze względu na jej nowy program – „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”.

Zdjęcie Ilona Łepkowska ostro krytykuje Rozenek i jej nowy program. „Rozenek to sztuczny twór” #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BnoGH9yFw-c/?taken-by=m_rozenek

„Poczuj się jak Małgosia Rozenek” – nowy program TVN

W swoim nowym programie Małgorzata Rozenek będzie przeprowadzać metamorfozy kobiet. Skupiać się będzie jednak nie tylko na wyglądzie zewnętrznym, ale również na postrzeganiu siebie w związku, czy w pracy. Uczestniczki programu będą miały kontakt z życiem zawodowym i prywatnym Małgorzaty Rozenek, np. będą pojawiać się na konferencjach prasowych gwiazdy TVN.

Ilona Łepkowska opublikowała felieton w „Tele Tygodniu”, w którym nie pozostawia suchej nikt na Małgorzacie Rozenek.

Zdjęcie Ilona Łepkowska ostro krytykuje Rozenek i jej nowy program. „Rozenek to sztuczny twór” #2

Przypuszczałam, że będzie źle. Jednak okazało się, że jest jeszcze gorzej - w tej cytrynie nie ma już ani kropelki. O jakiej cytrynie mowa? Ano o tej nazywającej się Małgorzata Rozenek. TVN i TVN Style postanowiły wycisnąć z niej cały sok i się im udało. Już kiedy zobaczyłam zwiastun nowego programu "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" lekko mną wstrząsnęło. Co to, kurczę, za tytuł? Matka dwóch synów, trzeci raz zamężna i Małgosia? I dlaczego ktokolwiek ma być jak ta celebrytka? Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla "zwykłej kobiety"? Drogie panie, które zgłaszacie się do tego programu - przestańcie marzyć! I mieć nadzieję, że będziecie jak Małgosia Rozenek, bo nie ma i nie będzie drugiej osoby mającej takie parcie na szkło? Kobiety, która jest nie do poznania, jeśli porówna się jej zdjęcia sprzed 10 lat i dzisiejsze. Która w każdym centymetrze swojego ciała jest produktem medialnym – napisała Ilona Łepkowska. Jest nudny jak flaki z olejem i błyskotliwy tak, jak jego prowadząca. Nie znoszę tych medialnych pyskówek, ale z Kingą Rusin zgadzam się w jednym - Małgorzata Rozenek to sztuczny twór. I dlatego tytuł programu brzmi jak żart, albo gorzej – szyderstwo – dodała scenarzystka.

Agnieszka

Polecane