Kourtney Kardashian i Scott Disick będą mieć kolejne dziecko? Genialny plan Kim!

Alicja

Newsy

02.10.2018 23:37

Kourtney Kardashian i Scott Disick będą mieć kolejne dziecko? Genialny plan Kim!

Kourtney Kardashian i Scott Disick, jak wiadomo od dawna już nie są razem, jednak pozostają w dobrych relacjach ze względu na wspólne dzieci.

Jak donosi prasa, Scott bardzo się ucieszył na wieść, że jego była partnerka życiowa Kourtney rozstała się z młodszym o 14 lat Younesem Bendjimą. Sam obecnie Disick jest w związku z młodziutką, 20letnią Sofią Richie, która podobno go uszczęśliwia, ale nie są ze sobą zbyt związani (jak to rozumieć?). Znajomi Scotta twierdzą, że gdyby tylko Kourtney zechciała, wróciłby z pewnością!

Od dawna w sieci donoszą, że Kourtney chce mieć kolejne dziecko. Na jaw wyszło, że Scott wypisywał wiadomości do byłej żony zwierzając się o pragnieniu posiadania kolejnego dziecka (ale chyba nie z obecną dziewczyną).

Zdjęcie Kourtney Kardashian i Scott Disick będą mieć kolejne dziecko? Genialny plan Kim! #1
źródło: http://amaznews.com

Na to wszystko szybko zareagowała cudowna Kim Kardashian! Wpadła na genialny plan, aby Kourtney i Scott spłodzili kolejnego maluszka razem! Chcąc pomóc siostrze, rozesłała nawet e-mail po rodzinie, aby ta wpłynęła na Kourtney i uświadomiła ją, że to fantastyczny pomysł! Przecież cała rodzina Kardashianów uwielbia Scotta! Nawet nie musiałaby z nim robić tego w naturalny sposób. Jest metoda in vitro wszakże! (no po prostu bomba!)

Jak przekonuje Kim, mają już trójkę cudownych dzieci, pewnie kolejny brat lub siostra, będzie równie cudowne!

Ciekawe, co na to sama Kourtney? Czy genialny plan siostry wcieli w życie?

Jedno jest pewne! Obecna partnerka Scotta wcale nie jest tym faktem zachwycona (bo która kobieta by była?)