Ulubiony kosmetyk Rihanny - tani (ok. 40 zł) i posiadający genialne właściwości! Musisz go mieć!

Ulubiony kosmetyk Rihanny - tani (ok. 40 zł)  i posiadający genialne właściwości! Musisz go mieć!

Kultowy, swoją drogą niezwykle skuteczny krem La Mer, doczekał się swojego o wiele tańszego zamiennika, który pokochała nawet Rihanna!

Krem Weleda Skin Food (ok. 40 zł) jest doskonałym zamiennika bardzo drogiego La Mer. Stał się ostatnio na tyle popularny, że bardzo ciężko dostać go w aptekach. Nic w tym dziwnego. Skin Food ma doskonałe właściwości i nadaje się do pielęgnacji każdego typu cery.

Zdjęcie Ulubiony kosmetyk Rihanny - tani (ok. 40 zł)  i posiadający genialne właściwości! Musisz go mieć! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BneeJPnFS9C/?taken-by=weleda_usa

Rihanna przyznaje, że stosuje go w codziennej pielęgnacji. Ceni go nie tylko ze względu na właściwości pielęgnacyjne, ale również makijażowe.

Skin Food ma gęstą konsystencję, ale jest bardzo wydajny. Samodzielnie stosowany nadaje skórze zdrowy, świetlisty wygląd i doskonale nawilża. Można go stosować również jako bazę pod makijaż – daje efekt lekko wilgotnego wykończenia, które jest teraz szalenie modne.

Jednak Rihanna podzieliła się innym zastosowaniem kremu. Jego silnie nawilżające i zmiękczające właściwości doskonale sprawdzają się jako wstęp do manicure. Witamina E, olej słonecznikowy i rumianek łagodzą, nawilżają i wygładzają skórki wokół paznokci.

Zdjęcie Ulubiony kosmetyk Rihanny - tani (ok. 40 zł)  i posiadający genialne właściwości! Musisz go mieć! #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bko7YQvDIb3/?taken-by=badgalriri

Ogromną zaletą tego kosmetyku jest również fakt, że nadaje się on, jak żaden inny, do skóry mieszanej. Skin Food całkowicie się bowiem wchłania. Zastosowany na noc sprawi, że rano nasza skóra nie będzie miała tłustej warstwy, ale nawilżony, zdrowy wygląd. Ważny jest również fakt, że kosmetyk ten można z powodzeniem stosować podczas leczenia trądziku. Wspomaga on łagodzenie stanów zapalnych i przyspiesza gojenie.

Co ciekawe, nie tylko Rihanna przyznaje się do stosowania tego kosmetyku. Kochają go również Adele, Victoria Beckham oraz Julia Roberts.

Agnieszka

Polecane