Prezydent Duda zaskoczył wszystkich swoim tańcem! Film szybko doczekał się przeróbki [video]

Agnieszka
Newsy
04.06.2018 9:13
Prezydent Duda zaskoczył wszystkich swoim tańcem! Film szybko doczekał się przeróbki [video]

Prezydent Andrzej Duda jest dość charyzmatycznym człowiekiem. Młodzież często mówi o nim, że jest memiczny (pasuje do memów). Z tego względu, już od początku jego prezydentury powstało wiele śmiesznych obrazków z Prezydentem.

Zdjęcie Prezydent Duda zaskoczył wszystkich swoim tańcem! Film szybko doczekał się przeróbki [video] #1
Źródło: https://kwejk.pl/przegladaj/2761145/0/najlepsze-memy-z-andrzejem-duda-w-roli-glownej.html

Trzeba jednak przyznać, że Prezydent Andrzej Duda często sam daje wiele powodów, aby wykorzystywać jego wizerunek w do śmiesznych memów i przeróbek.

Na XII Spotkaniu Młodych Legnica 2000, czyli największym zlocie katolickiej młodzieży w Polsce pojawił się również Prezydent Duda. Na początku członkowie spotkania uczestniczyli w procesji, w której Prezydent maszerował obok prymasa Wojciecha Polaka oraz metropolity poznańskiego Stanisława Gądeckiego.

Następnie Prezydent poświęcił kilka chwil na wygłoszenie przemówienia skierowanego głównie do obecnej tam młodzieży.

Po przemówieniu katolicka młodzież zaprosiła Prezydenta do wspólnej zabawy. Razem śpiewali i tańczyli. Prezydent po raz kolejny zaskoczył wszystkich swoim dystansem i poczuciem humoru.

Film jednak bardzo szybko doczekał się śmiesznej przeróbki, którą znajdziecie pod tym linkiem: https://www.facebook.com/maciej.rogowski.7/videos/2219876474706139/

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną