Chiński gigant odzieżowy otwiera sklep w Polsce! Czas na zakupy ograniczony - to tylko 5 dni!

Martyna P.
Newsy
14.05.2024 10:21
Chiński gigant odzieżowy otwiera sklep w Polsce! Czas na zakupy ograniczony - to tylko 5 dni!

Gigant odzieżowy z Chin otworzy pop-up store w Polsce. Klienci będą musieli się pośpieszyć, gdyż na odzieżowe zakupy będą mieli jedynie 5 dni.

Sklep Shein w warszawskiej galerii 

Chińska marka Shein zamierza otworzyć sklep w warszawskiej Galerii Młociny. Placówka będzie miała charakter pop-up store (sklep krótkoterminowy/tymczasowy). Klienci będą mieli na zakupy 5 dni. Wielkie otwarcie będzie miało miejsce 17 maja 2024 roku.

Podczas eventu będą odbywać się porady ekspertów dotyczące wizerunki oraz makijażu. Ponadto będzie można porozmawiać z influencerami. Do dyspozycji klientów będą produkty z najnowszej, letniej kolekcji. Sklep będzie otwarty do 22 maja 2024 roku. Celem otwarcia sklepu krótkoterminowego w Polsce jest zachęcenie klientów do zakupów na chińskiej platformie.

„Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu typu pop-up jest kolejnym już działaniem realizującym naszą strategię demokratyzacji mody. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz pierwszy polscy konsumenci będą mogli zapoznać się z naszym asortymentem stacjonarnie" — zakomunikowała Marion Bouchut - dyrektorka komunikacji na rynek europejski.

Kobieta dodała, że celem firmy jest umożliwienie każdemu dostępu do modnych ubrań bez ograniczeń, takich jak bariery finansowe.

Zdjęcie Chiński gigant odzieżowy otwiera sklep w Polsce! Czas na zakupy ograniczony - to tylko 5 dni! #1
By Raysonho @ Open Grid Scheduler / Scalable Grid Engine 

Międzynarodowa popularność marki

Shein to chińska marka odzieżowa, która zyskała międzynarodową popularność dzięki swojej ofercie szybkiej mody dostępnej online. Firma została założona w 2008 roku w Nanjing przez Chrisa Xu i początkowo działała pod nazwą SheInside. Shein specjalizuje się w produkcji i sprzedaży odzieży, dodatków oraz obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także oferuje szeroki asortyment produktów dla domu.

Kilka faktów o marce Shein

  • Dostępność cenowa: Shein oferuje odzież w bardzo konkurencyjnych cenach, co czyni ją atrakcyjną dla szerokiego grona konsumentów, zwłaszcza młodszych pokoleń.

  • Szybka moda: Marka znana jest z szybkiego reagowania na aktualne trendy modowe, często wprowadzając nowe produkty do swojej oferty. Wprowadza tysiące nowych produktów każdego tygodnia, co pozwala konsumentom na ciągłe odświeżanie swojej garderoby.

  • Globalny zasięg: Shein sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem globalnej platformy internetowej i dostarcza je do ponad 220 krajów i regionów na świecie.

Kontrowersje wokół marki

Shein mierzy się także z wieloma wyzwaniami, w tym z krytyką dotyczącą warunków pracy, zrównoważonego rozwoju i praw autorskich. Marka została oskarżona o promowanie "kultury przemijania" w modzie, co rodzi obawy związane z nadmiernym konsumpcjonizmem i wpływem na środowisko naturalne. Dodatkowo, firma stoi w obliczu oskarżeń o plagiat i naruszenia praw własności intelektualnej, co wywołało liczne debaty na temat etyki w działalności.

Kluczowe Punkty
  • Chińska marka Shein otworzy sklep pop-up w Warszawskiej Galerii Młociny
  • Sklep będzie funkcjonował od 17 do 22 maja 2024 roku
  • Shein oferuje szybką modę i jest dostępna w konkurencyjnych cenach
  • Marka mierzy się z kontrowersjami dotyczącymi warunków pracy i zrównoważonego rozwoju
Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną