Zakupy świąteczne w ostatniej chwili? Sprawdź, które sklepy są otwarte najdłużej!

Justyna
Newsy
29.03.2024 16:41
Zakupy świąteczne w ostatniej chwili? Sprawdź, które sklepy są otwarte najdłużej!

Święta Wielkanocne to czas pełen rodzinnego ciepła, refleksji i… często zakupów na ostatnią chwilę. Jeżeli dopiero teraz zdałeś sobie sprawę, że brakuje Ci kluczowych składników na świąteczny stół lub zapomniałeś o upominkach dla bliskich, nie martw się. Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik po godzinach otwarcia sklepów w Wielki Piątek i Sobotę!

Gdzie zrobić zakupy w ostatniej chwili?

Planowanie zakupów świątecznych w ostatniej chwili może być stresujące, ale dzięki naszym wskazówkom wciąż masz szansę na spokojne i przemyślane zakupy. Pamiętaj, że podane poniżej godziny są jedynie orientacyjne i dla pewności warto dodatkowo sprawdzić godziny otwarcia swojego ulubionego sklepu.

Kaufland - do północy

Jeśli jesteś typem nocnego marka lub po prostu potrzebujesz więcej czasu, Kaufland wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Większość placówek tej sieci będzie otwarta do 23:00, ale wybrane 62 sklepy zamkną się dopiero o północy.

Supermarkety do 23:00

W wielu przypadkach, planując zakupy świąteczne, zależy nam na czasie. Dobra wiadomość jest taka, że większość supermarketów, takich jak Biedronka, Carrefour, Dino, Lidl i Netto, będzie czynna aż do 23:00 w Wielki Piątek. Jest to idealna opcja dla tych, którzy pracują do późna lub wolą robić zakupy wieczorem, aby uniknąć tłumów.

Żabka do ostatnich chwil

Dla wielu z nas mniejsze sklepy takie jak Żabka są na wyciągnięcie ręki i często ratują w sytuacjach podbramkowych. Ta sieć również zapewnia wydłużone godziny pracy do 23:00. Dzięki temu możesz spokojnie zdobyć ostatnie niezbędne produkty, nie martwiąc się, że niespodziewanie staniesz przed zamkniętymi drzwiami. Warto także pamiętać, że franczyzobiorcy tej sieci będą mogli indywidualnie wydłużyć czas pracy sklepu zarówno w piątek, jak i sobotę.

Przed północą w Aldi i Auchan

Aldi i Auchan to kolejne miejsca, które warto wziąć pod uwagę podczas świątecznych zakupów. Obie sieci zdecydowały, że ich sklepy będą otwarte do godziny 22:00. Choć to godzina wcześniej niż w przypadku innych wymienionych supermarketów, nadal daje sporo czasu na zakupy po pracy.

Wielka Sobota - uwaga na skrócone godziny!

Warto pamiętać, że Wielka Sobota to dzień, w którym wiele sklepów ma znacznie skrócone godziny pracy, zamykając się już o 13:00. Do godziny 13.30 pracować mają Aldi, Dino i Biedronka. Jest to ostatnia szansa na dokonanie zakupów przed Wielkanocą.

Zorganizuj swój czas tak, abyś mógł cieszyć się świętami bez niepotrzebnego pośpiechu. To przecież czas spokoju i radości, niech więc ostatnie zakupy nie stają się źródłem niepotrzebnego stresu.

Czy Wy też zostawiacie zakupy świąteczne na ostatnią chwilę?

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną