Widzisz taką dziurę w ścianie? Lepiej nie korzystaj z tej toalety w galerii handlowej!

Martyna P.
Newsy
29.03.2024 11:05
Widzisz taką dziurę w ścianie? Lepiej nie korzystaj z tej toalety w galerii handlowej!

Pojawiły się niepokojące doniesienia o podglądaczach w galeriach handlowych. Okazuje się, że nie są to pojedyncze incydenty. Na co zwrócić uwagę?

Podglądają ludzi w toaletach

Sprawie przyjrzała się „Gazeta.pl”. Okazuje się, że w Porcie Łódź grasowali podglądacze, którzy przez wywiercone dziury obserwowali osoby korzystające z toalety. Z relacji świadków wynika, że podglądacze mają przy sobie telefony. Nie można wykluczyć, że robią oni zdjęcia osobom znajdującym się w kabinach.

 

Schwytany na gorącym uczynku

Jeden mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku. Został on ukarany przez Policję mandatem o wysokości 500 złotych. Nie był to pojedynczy incydent. Inny mężczyzna także podglądał ludzi w toalecie. Ochroniarzowi nie udało się go jednak zatrzymać.

 

 

Nagranie ku przestrodze

W mediach społecznościowych jest wiele dyskusji na ten temat. Internauci informują, że incydenty z podglądaczami stale się powtarzają i mają miejsce zarówno w damskich, jak i męskich toaletach. Problem wywierconych dziur został zgłoszony ochronie obiektu.

Na TikToku pojawiło się nagranie ku przestrodze. Użytkownik chce uczulić rodziców, których dzieci same korzystają z publicznych toalet.

Nie można wykluczyć, że proceder podglądaczy odbywa się na większą skalę w wielu toaletach publicznych w Polsce.

 

Biuro prasowe uspokaja 

Do spawy odniosło się biuro prasowe Portu Łódź w wywiedzie dla „Gazeta.pl”. Przedstawicielka obiektu poinformowała, że podejmowane są natychmiastowe działania. Kobieta zapewniła, że szpara w toalecie została usunięta, a ściana między kabinami dodatkowo wzmocniona. Toalety niespełniające wymogów zostały wyłączone z użytkowania.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszym artykułem "Bądź czujny: Niepozorny wieszak łazienkowy z ukrytą funkcją! "

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną