Przed świętami sklepy czynne do późnych godzin nocnych! Ten sklep ma też bonus dla klientów

Martyna P.
Newsy
27.03.2024 10:48
Przed świętami sklepy czynne do późnych godzin nocnych! Ten sklep ma też bonus dla klientów

Lada chwila będziemy obchodzić Święta Wielkanocne. Wiele osób robi zakupy dużo wcześniej. Są jednak osoby, które z różnych względów udadzą się do sklepów dopiero w Wielki Piątek, czy Wielką Sobotę.  Popularna sieć przygotowała udogodnienie dla klientów.

 

Biedronka wydłuża godziny pracy  

Sieć Biedronka przygotowała dla swoich klientów udogodnienie. Wydłużyła godziny otwarcia swoich placówek. Od 25 do 29 marca wiele sklepów tej sieci będzie czynnych do 23:00.

W Wielką Sobotę sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godziny 13:30.

W niedzielę oraz w poniedziałek sklepy będą nieczynne.

Dokładne godziny otwarcia danej placówki dostępne są na oficjalnej stronie sieci. Mogą się one różnić w zależności od lokalizacji.

Do sprawy odniósł się dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci. Mężczyzna podkreślił, że firma chce, aby każdy klient miał szansę ma skompletowanie świątecznej listy zakupów.

„Zdajemy sobie sprawę, że w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne nasi klienci potrzebują wsparcia, aby najlepiej przygotować się do spokojnego świętowania w gronie rodziny. To okres, w którym klienci szczególnie liczą na atrakcyjne promocje w duchu biedronkowych oszczędności. Zaktualizowaliśmy również godziny otwarć naszych placówek, aby każdy klient miał szansę na skompletowanie świątecznej listy zakupów” – podkreślił Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci Biedronka w komunikacie na oficjalnej  stronie.

 

 

Wielkanocne Rabato-Godziny

Sieć Biedronka poinformowała także, że od 25 marca trwają Wielkanocne Rabato—godziny. Superoferta dostępna jest między godziną 20:00, a 23:00.

 

Zdjęcie Przed świętami sklepy czynne do późnych godzin nocnych! Ten sklep ma też bonus dla klientów #1
www.biedronka.pl 

Wielkanoc 2024 – Dni wolne od pracy

Święta Wielkanocne w 2024 roku będziemy obchodzić na przełomie marca i kwietnia.

Pierwszym Dniem Wielkanocy jest zawsze niedziela. W tym roku będzie to 31 marca.

Drugi Dzień Wielkanocy przypada na 1 kwietnia.

Przepisy Kodeksu Pracy przewidują, że są to dni wolne od pracy.

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną