Ryby i owoce morza Fier Seafood. Nadchodzi morska rewolucja w restauracjach

Sponsorowany
Dieta i żywienie
07.11.2023 10:20
Ryby i owoce morza Fier Seafood. Nadchodzi morska rewolucja w restauracjach

Nowa fala smaków właśnie dotarła do drzwi firm z branży HoReCa. Jej źródłem jest Fier Seafood – marka, która wnosi na rynek 25 lat tradycji w produkcji ryb i owoców morza. Fier to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale przede wszystkim innowacyjna oferta stworzona specjalnie dla restauracji i hoteli. 

Nowy sklep Fier Seafood

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży Fier Seafood, choć dopiero wkracza na rynek, już stało się synonimem najwyższej jakości i świeżości. Historia firmy przekłada się bezpośrednio na jakość oferowanych produktów, które są wynikiem długoletniej tradycjisprawdzonych metod hodowli i połowów oraz zaangażowania w zrównoważony rozwój.

W ofercie firmy znajdują się m.in. świeże ryby, takie jak łosoś, tuńczyk, dorsz, halibut, śledź i makrela, oraz owoce morza, w tym krewetki, małże, kalmary, ostrygi i homary. Fier oferuje również dania gotowe, takie jak filety, sushi, sałatki i zupy z owoców morza, które ułatwiają tworzenie i dynamiczne modyfikowanie menu zgodnie z potrzebami gości.

Fier zna i odpowiada na potrzeby HoReCa

W obliczu współczesnych wyzwań branży HoReCa Fier postawił na zupełnie nowe podejście i innowacyjną ofertę, które skutecznie pomagają restauracjom i hotelom sprostać nowym realiom rynkowym.

Rosnące koszty prowadzenia działalności, w tym energii, pracy, surowców i produktów, stanowią jedno z głównych wyzwań dla firm gastronomicznych. Fier reaguje na to, dostarczając małe porcje świeżych produktów gotowych do natychmiastowego przygotowania, eliminując nadmierny skład surowców i minimalizując marnotrawstwo.

Zmniejszający się popyt ze strony konsumentów to kolejny problem, z którym borykają się restauracje. Fier pomaga przyciągnąć nowych klientów, oferując elastyczne zamówienia bez ograniczeń ilościowych. Dzięki temu restauracje mogą zaspokajać zmienny popyt, unikając jednocześnie przetrzymywania dużej ilości towarów, co pozwala zminimalizować straty finansowe.

Wzrost konkurencji w branży HoReCa wymaga innowacyjnych podejść. Fier nie tylko zapewnia najwyższą jakość, ale także oferuje programy lojalnościowe i unikalne zniżki, które pozwalają restauracjom na rozsądne dysponowanie budżetem, bez utraty na jakości menu.

Personalizacja zamówień i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów stanowią kluczowe elementy strategii Fier. Dzięki tym rozwiązaniom restauracje mogą wyprzedzać konkurencję, utrzymując jakość potraw i zadowolenie klientów.

Podaruj gościom głębię smaku

Ryby i owoce morza są uznawane za smaczną i zdrową alternatywę dla mięsa, przez co zyskują coraz większą popularność wśród polskich konsumentów. Według danych z 2022 roku ich sprzedaż w restauracjach wzrosła o 10% w porównaniu z rokiem poprzednim. Najczęściej wybieranymi rybami są łosoś, dorsz i halibut, podczas gdy krewetki, małże i ostrygi są ulubionymi owocami morza klientów. Korzystając z produktów Fier, możesz nie tylko sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów w zakresie jakości, ale także przyciągnąć smakoszy poszukujących zdrowych i wykwintnych potraw.

Złap morskie inspiracje Fier

Fier Seafood nie tylko dostarcza produkty najwyższej jakości, ale także inspiruje restauracje do kreatywnego gotowania. Na stronie internetowej firmy restauratorzy mogą znaleźć stale aktualizowaną bazę przepisów i pomysłów na dania z ryb i owoców morza. Te inspiracje pomagają restauracjom eksperymentować z menu, wprowadzać nowe smaki i zapewniać klientom niezapomniane doznania kulinarne.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną