PILNE: Ojciec zabił syna?! Trwa dramatyczna obława!

Ewelina
Newsy
20.10.2023 12:44
PILNE: Ojciec zabił syna?! Trwa dramatyczna obława!

W okolicach Karwiny w Gdyni odkryto ciało sześciolatka. Z niepotwierdzonych źródeł, do których odnosi się RMF FM, wynika, że trwają intensywne poszukiwania ojca dziecka w związku z tym tragicznym i szokującym zdarzeniem.

Z informacji podawanych przez RMF FM wynika, że 44-letni mężczyzna mógł być  zaangażowany w śmierć swojego syna.

"Jest obecnie poszukiwany. Nasze źródła wskazują, że mężczyzna ten może być związany z Polskimi Siłami Zbrojnymi" - relacjonuje stacja radiowa.

Aktualizacja: godzina 13:45

W Gdyni doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego zginął 6-letni chłopiec. Jego ciało odkryto w mieszkaniu położonym na osiedlu Karwiny, przy ulicy Górniczej. Władze prowadzą intensywne poszukiwania osoby odpowiedzialnej za tę zbrodnię.

Prokuratura potwierdziła odkrycie ciała malca, ale na razie nie udziela dodatkowych informacji. Jak zaznaczyła prokurator Grażyna Wawryniuk z instytucji w Gdańsku: "Jesteśmy zaangażowani w dokładne działania związane z tą sprawą".

Według informacji podanych przez serwis radiogdansk.pl, chłopiec miał rany kłute na szyi. Po powrocie z pracy to właśnie matka odkryła ciało syna w domu. W mieszkaniu znaleziono także ciało psa.

Na miejscu pracują funkcjonariusze i specjaliści z różnych jednostek policyjnych. Informacje o tragedii dotarły do nich około godziny 10:00 rano. W działaniach uczestniczą oficerowie z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz z Komendy Miejskiej w Gdyni. Specjaliści z laboratorium kryminalistycznego dokładnie analizują ślady, a śledczy przeprowadzają rozmowy ze świadkami. Rodzinie ofiary udziela wsparcia psycholog policyjny, jak poinformowała rzeczniczka policji, kom. Karina Kamińska.

Jednocześnie detektywi z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku weryfikują zgromadzone informacje, aby jak najszybciej odnaleźć winowajcę. W związku z tym zostało ogłoszone wzmocnienie poszukiwań przez dodatkowe jednostki policyjne z regionu – podkreśliła rzeczniczka.

Policja udostępnia wizerunek mężczyzny

Pomorska Policja opublikowała na facebooku opublikowała  zdjęcia poszukiwanego 44-latka.

Zdjęcie PILNE: Ojciec zabił syna?! Trwa dramatyczna obława! #1
Źródło: Policja pomorska

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni pod nr: 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki). Można również dzwonić na numer alarmowy 112.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną