Co mówi o Tobie twój numer domu? Poznaj znaczenie numerologii domu i mieszkania.

Martyna

Horoskopy

29.01.2023 15:54

Co mówi o Tobie twój numer domu? Poznaj znaczenie numerologii domu i mieszkania.

Według astrologów numer mieszkania może określić jaką energie przyciągną domownicy do swojego życia. Wibracja danego miejsca powoduje, że możemy czuć się szczęśliwi jak rownież smutni w danym miejscu.Poniżej przedstawiamy co oznaczą poszczególne numery mieszkań. 

Jak obliczyć Twój numer domu lub mieszkania?

Aby określić nomologiczną cyfrę mieszkania należy dodać do siebie wszystkie cyfry numeru, pod którym mieszkamy. Przykład: Twój numer domu to 45

Obliczenie: 4+5=9

czyli Twój numer to 9.

Czynność należy powtarzać, aż do uzyskania pojedynczej cyfry. W przypadku, gdy nasz numer mieszkania składa się z pojedynczej cyfry sprawa jest oczywista. 

Co oznaczają poszczególne numery?

Twój numer mieszkania to 1 

Domownicy mieszkania numer jeden nie boją się nowych wyzwań w swoim życiu. To urodzeni ryzykanci. Stawiają swoje potrzeby na pierwszym miejscu, dlatego przez wiele osób uważani są za osoby samolubne. Cyfra numer jeden sprawia, że osoby na które oddziałuje są duszami towarzystwa.   

Twój numer mieszkania to 2

Osoby, spod numeru 2 uwielbiają spokój. Mieszkanie dla nich jest azylem i to tam czują się najlepiej. Przestrzeń pod aurą magicznej dwójki sprzyja budowaniu bliskich relacji i zakładaniu rodziny.  

Twój numer mieszkania to 3

Trójka sprzyja hucznym imprezom. Cyfra trzy to idealne mieszkanie dla studentów, którzy są duszami towarzystwa. W tym mieszkaniu zawsze dużo się dzieje.  

Twój numer mieszkania to 4

Numerologiczna czwórka sprzyja poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. Jest to dobry numer dla firm lub jednoosobowej działalności. To mieszkanie przyciąga dobrą energię i sprzyja kreatywnym pomysłom. 

Zdjęcie Co mój o Tobie twój numer domu. Poznaj znaczenie numerologii domu i mieszkania. #1

Twój numer mieszkania to 5

Mieszkanie pod numer 5 jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody. W tych czterech ścianach kwiaty kwitną i wprowadzają pozytywną aurę. Sprzyja ona pracy oraz budowaniu zdrowych relacji. 

Twój numer mieszkania to 6

To idealne mieszkanie dla osób, które szukają w swoim życiu balansu. Znajdą tam równowagę oraz uspokoją swoje nerwy. Jest to najlepsze miejsce dla nowopoznanych par.  

Twój numer mieszkania to 7

Numerologiczna siódemka oznacza głęboką duchowość. To idealne mieszkanie dla osób, które stosują medytację i poszukują równowagi w życiu. Z pewnością mieszkańcy spod numeru 7 odnajdą w nim spokój.  

Twój numer mieszkania to 8

Osoby mieszkające pod numerem 8 posiadają wibrację sukcesu. Jest to mieszkanie, które sprzyja każdemu, kto zaczyna nową pracę lub szuka nowych inspiracji. Energia emanująca przestrzeń wpływa na urodzonych liderów.  

Twój numer mieszkania to 9

Mieszkańcy spod numeru 9 to urodzeni ryzykanci. Potrafią oni wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. Są niezwykle odważni.  

Osoby, które w numerologii uzyskały numer 11 lub 22 posiadają pasmo szczęścia. To urodzeni mistrzowie w każdej dziedzinie życia.