Recepta na zdradę idealną! Jak ludzie najczęściej oszukują swoich partnerów?!

Justyna
Związki
28.01.2023 19:21
Recepta na zdradę idealną! Jak ludzie najczęściej oszukują swoich partnerów?!

W związku oczekujemy od swoich partnerów przede wszystkim wierności i szczerości. Każdy, kto doświadczył zdrady, wie, jak bardzo taka sytuacja bywa upokarzająca. Dlaczego osoby oszukiwane nie zauważają, że ich partner ma kogoś na boku?

Najczęstsze triki zdradzających

Mistrzowie zdrady mają na to swoje sposoby i wiedzą, w jaki sposób ukrywać w tajemnicy, że utrzymują kontakt z kochanką lub kochankiem. Warto mieć jednak na uwadze, że „kłamstwo ma krótkie nogi” i prędzej czy później wyjdzie na wierzch. Przedstawiamy kilka trików stosowanych przez zdradzających, by ich oszustwo nie wyszło na jaw.

Wiele komunikatorów

Pierwszym i najczęstszym elementem, który można sprawdzić jest z pewnością telefon. To dzięki niemu w najprostszy sposób można się z kimś skomunikować. Zdradzający partner na pewno nie zostawi korespondencję z kochanką w wiadomościach tekstowych, czy w najczęściej wykorzystywanym komunikatorze. Chętniej skorzysta z innych aplikacji, w których wyłączone są powiadomienia i dźwięki, a ich ikony mogą być ukryte w folderach noszących „niepozorne” nazwy.

Rezygnacja z blokady

Ważne jest, by zdradzani partnerzy nie podejrzewali, że coś jest przed nimi ukrywane, a co za tym idzie nie mieli ochoty sprawdzać telefonu swojej drugiej połówki. Dlatego, w myśl zasady, że „zakazany owoc kusi najbardziej", osoby, które zdradzają, rzadko blokują swój telefon lub szyfrują go hasłem. By nie zachowywać się podejrzanie, również nie zabierają ze sobą telefonu do łazienki i nie chodzą z nim krok w krok.

Zawsze przygotowany

Zdradzający wie, że może zostać przyłapany w każdej chwili, dlatego musi być przygotowany na różne okoliczność. Na prośbę od ukochanej, by pokazał zdjęcia z wyjścia, na którym obecnie się znajduje, może bez wahania wysłać coś, co znajdzie w galerii. Dzięki swojemu sprytowi, gdy mówi, że wychodzi z kolegami, ma już wcześniej przygotowane w telefonie zdjęcia na tę okoliczność. Wówczas usatysfakcjonowany może swobodnie spędzać czas u swojej kochanki.

Zaufany przyjaciel

Osoba, która zdradza, najczęściej ma zaufaną osobę, która zawsze stanie za nią murem. Taki przyjaciel zwykle wie, co i kiedy powiedzieć, dzięki czemu kryje osobę dopuszczającą się zdrady.

Jakie jeszcze triki wykorzystywane przed zdradzających dodalibyście do listy?

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną