Jakie prezenty kupują mężowie, którzy zdradzają swoje żony?

Justyna
Związki
29.12.2022 20:33
Jakie prezenty kupują mężowie, którzy zdradzają swoje żony?

Święta Bożego Narodzenia to idealny moment, by spędzić wspaniały czas z rodziną, a także okazje do obdarowywania się prezentami. Jedna z byłych ekspedientek luksusowego sklepu podzieliła się ciekawymi spostrzeżeniami dotyczącymi zakupów robionych przez mężczyzn.

Spostrzegawcza ekspedientka

Wśród najbardziej popularnych podarunków bożonarodzeniowych znajdują się książki, płyty, ubrania lub kosmetyki. Nie da się ukryć, że tuż przed świętami pracownicy sklepów mają pełne ręce roboty. Dobrze o tym wie Shannon Hill, która jakiś czas temu pracowała w ekskluzywnym sklepie marki Chanel.

Teraz na swoim profilu na Tik toku dzieli się różnymi ciekawostkami związanymi życiem gwiazd. Ostatnio zamieściła tam również wspomnienia dotyczące swojej dawnej pracy w sklepie Chanel. Potrafiła wówczas dokładnie rozróżnić mężczyzn, którzy zdradzają swoje żony, po tym, jakie robili zakupy! Co takiego ich wyróżniało?

Utarty schemat działania

Shannon zdradziła, że mężczyźni, którzy prowadzą podwójne życie zwykle kupują… podwójne prezenty. Szczególnie dotyczy to perfum. By nie wzbudzać podejrzeń panowie starają się zadbać o jednolity zapach zarówno dla swojej żony, jak i kochanki. W związku z tym kupują dwa flakoniki.

Co więcej, z obserwacji Shannon wynika, że tacy mężczyźni wybierali jeden konkretny zapach - Coco Mademoiselle. Kobieta w swoim nagraniu zwróciła uwagę, że nigdy nie było to na przykład Number Five, ponieważ ludzie kupują je dla swoich matek lub Chance - czyli inne zapachy cieszące się dużą popularnością.

Inni pracownicy usług komentują

Pod opublikowanym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy innych sprzedawców, którzy także zdradzili, w jaki sposób rozpoznają zdradzającego mężczyznę. Jedna z obserwatorek napisała:

„Przez lata pracowałam w branży jubilerskiej. Mężowie robili dokładnie tak samo. Zabawnie było widzieć po świętach kochanki, które przychodziły wymieniać te prezenty".

Natomiast kobieta pracująca, jako kelnerka przyznała, że zdarzają się sytuację, gdy mężczyźni odwiedzają ich restaurację w niedzielę wraz z rodziną, natomiast w tygodniu z kochanką. Kelnerka wyznała:

„Musieliśmy być dobrymi aktorami. Zostaliśmy pouczeni przez kierownictwo, aby zachowywać się tak, jakbyśmy zawsze wszystkich widzieli po raz pierwszy”.

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną