Pierwsza randka: o co warto zapytać, żeby zaiskrzyło?

Patrycja
Związki
13.09.2022 19:04
Pierwsza randka: o co warto zapytać, żeby zaiskrzyło?

Pierwsze randki bywają stresujące! Osoby, które biorą w nich udział, często zastanawiają się o czym rozmawiać z nowo poznaną osobą… A może pewne pytania warto zadać wcześniej, żeby zbudować więź jeszcze przed spotkaniem na żywo. O co warto zapytać, żeby zaiskrzyło?

Zdjęcie Pierwsza randka: o co warto zapytać, żeby zaiskrzyło? #1

Pierwsza randka: o co warto zapytać żeby zaiskrzyło?

Obecnie poznawanie ludzi i szukanie miłości w sieci jest bardzo popularne. W Internecie rozpoczyna się budowanie relacji i pierwsze zauroczenie. Zwykle ma to miejsce jeszcze przed spotkaniem twarzą w twarz! Podpowiadamy, jakie pytania zadać, aby więź zbudować jeszcze przed spotkaniem na żywo.

O co warto zapytać by poczuć, że to ta właściwa osoba?

Oto kilka ważnych pytań, które warto zadać drugiej osobie jeszcze przed spotkaniem na żywo. Dzięki nim poczujesz, że osoba z którą się spotykasz, to ta właściwa!

"Co przyciągnęło Twoją uwagę do mojego profilu?"

To pytanie warto zadać, żeby sprawdzić, co drugiej osobie wydało się w nas atrakcyjne i pociągające. Dzięki niemu dowiemy się, co się jej podoba i jakich cech wyglądu, czy charakteru szuka u potencjalnego partnera.

"Gdybyś musiał wygłosić 20 minutowy monolog, o czym byś mówił?"

Pytanie o temat ważny dla rozmówcy i bliski jego sercu, pomoże mu się otworzyć, a także podzielić tym co go interesuje i ciekawi. To dobry początek każdej rozmowy.

"Doradź mi proszę…"

Proszenie o radę lub rekomendację drugiej osoby, pozwoli sprawić czy macie wspólne zainteresowania. Sprawia także, że druga osoba czuje się doceniona i ważna.

"Opowiedz o swojej największej wpadce"

Taka rozmowa pozwoli przełamać lody i wprawi was w dobry nastrój. Rozmowy o największych wpadkach, czy porażkach rozluźnią atmosferę i pozwolą odkryć jak druga osoba zachowuje się w stresującej sytuacji.

"Jaka jest Twoja wymarzona randka?"

Takie pytanie pozwoli lepiej przygotować się na pierwsze spotkanie. Rozmowa o waszych oczekiwaniach i fantazjach, jest świetnym sprawdzenie tego, czy między Wami iskrzy.

Najlepsza rada: postaw na naturalność!

Tak naprawdę wcale nie musisz przygotować sobie listy tematów i szeregu pytań. Postaw na neutralne, przyjemne tematy, które pozwolą Ci poznać drugą osobę i przedstawić siebie. Pamiętaj, żeby nie mówić jedynie o sobie, ale uważnie słuchać drugiej osoby. Okazuj zainteresowanie i uwagę, to pozwoli Wam nawiązać dobry kontakt!

O tym lepiej nie mów…

Unikaj rozmów na trudne i poważne tematy, dotyczące religii, polityki czy przekonań. Nie opowiadaj o swoich byłych związkach, nie narzekaj na pracę i życie prywatne. Lepiej nie poruszaj takich kwestii na pierwszym spotkaniu.

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną