Dominika Gwit jest w ciąży! “Czekaliśmy na to od wielu lat”

Agnieszka

Newsy

10.08.2022 10:34

Dominika Gwit jest w ciąży! “Czekaliśmy na to od wielu lat”

Aktorka Dominika Gwit wraz ze swoim partnerem podzielili się ze światem szczęśliwą nowiną! Okazuje się, że spodziewają się pierwszego dziecka. W środę rano pokazała zdjęcie z USG i napisała wzruszający post. 

Dominika Gwit od lat spełnia swoje marzenia realizując się w aktorstwie. Możecie kojarzyć ją z takich produkcji jak “Galerianki”, “Przepis na życie”, czy niedawno wypuszczony “Gierek”. 

Aktorka w końcu spełniła swoje kolejne marzenie, to o byciu mamą. Jak sama przyznała, od wielu lat chciała zajść w ciążę. W jednym z wywiadów, który miał miejsce cztery lata temu powiedziała, że nie chce czekać dziesięciu lat, by zostać mamą.

34-latka wraz ze swoim partnerem Wojciechem Dunaszewskim zapozowała do zdjęcia w jednej z warszawskich klinik, które oznaczyła w poście. W ręce trzyma zdjęcie z USG.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni 💕 Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko❤️ Nasza radość nie zna granic🥰 Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa Za kilka miesięcy będziemy we troje💙- napisała aktorka.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo polubień i komentarzy z gratulacjami. 

To jest najlepsza wiadomość tego ranka. Bardzo się cieszę I pozdrawiam " fasolke " też 😘😘😘

Ciepłe słowa popłynęły także od znanych osób, takich jak Michał Piróg, Ewa Minge, Ada Fijał, Olga Frycz, Rafał Maserak, Paulina Sykut Jeżyna, Klaudia Halejcio czy Anna Lewandowska. 

Kochani jak wiecie … Cieszę się@bardzo ♥️♥️♥️ i cieszę się , że już powiedzieliście oficjalnie… - napisał Michał Piróg.