Jaki kierunek studiów warto wybrać po szkole średniej? Podpowiadamy!

Sponsorowany

Styl życia

03.08.2022 14:52

Jaki kierunek studiów warto wybrać po szkole średniej? Podpowiadamy!

Wybór wyższej szkoły w dzisiejszych czasach to naprawdę trudna decyzja. Wiele młodych osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak może to wpłynąć na ich późniejsze życie. Dopiero skończyłeś szkołę średnią i chcesz się dalej rozwijać? Nie wiesz, jaki kierunek studiów wybrać? Sprawdź trzy specjalności: zarządzanie, psychologia i informatyka. To najpopularniejsze kierunki studiów na wielu uczelniach w Polsce.

Zanim obierzesz konkretny kierunek nauczania, możesz zdecydować się na testy psychologiczne. Te pomogą w ocenie tego, czym tak naprawdę się interesujesz oraz w czym jesteś dobry. Podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów nie jest łatwe, szczególnie że jest to decyzja na kilka najbliższych lat. Sprawdź, w jakie studia warto inwestować!

Jakie są najpopularniejsze kierunki studiów w Polsce?

Obecnie najchętniej wybierane kierunki nauczania na studiach wyższych to m.in.: zarządzanie, psychologia oraz informatyka. Na uczelni wyższej WSB-NLU znajdziesz bogatą ofertę nauczania, która jest dopasowana do potrzeb nawet najbardziej aktywnych i wymagających studentów. Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University to uczelnia, która w Polsce cieszy się coraz większym uznaniem wśród studentów. Ogromnym atutem tej instytucji jest stosowanie innowacyjnych metod nauczania oraz bogaty program przedmiotowy, który pozwala na naukę w różnych specjalizacjach po wcześniejszym wybraniu specjalności na konkretnym kierunku studiów.

Zarządzanie to kierunek, który pozwalana rozwój umiejętności przywódczych oraz komunikacyjnych. Jeśli masz predyspozycje do zarządzania zespołem lub do planowania strategii marketingowych, koniecznie postaw na nauczanie w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University. Możesz też zdecydować się na psychologię, jeśli interesują Cię zachowania ludzkiego mózgu i chcesz pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Informatyka to kierunek kształcenia, który jest nie tylko wysoce rozwojowy, ale także pozwalający na osiągnięcie naprawdę sporych dochodów po uzyskaniu konkretnych kwalifikacji i umiejętności.

Ile kosztują studia wyższe w Polsce?

Studia wyższe w Polsce to niewielki wydatek w porównaniu do tego, ile kosztuje nauczanie np. w Stanach Zjednoczonych. Na edukacji nie warto oszczędzać ani grosza, gdyż tylko obranie odpowiedniego toku nauczania pozwoli na rozwój własnych umiejętności i przygotowanie się do pracy w konkretnym zawodzie. Na uczelni WS-NLU koszty nauczania są stosunkowo niskie, dlatego niemalże każdy może pozwolić sobie na rozpoczęcie nauki na jednym z trzech popularnych kierunków na tej uczelni. Innowacyjne studia online dostępne na tej uczelni to nowoczesna forma nauczania, która bazuje na mocno rozwiniętym oprogramowaniu. Dzięki temu wykładowcy są w stanie przekazywać swoim studentom kompletną wiedzę, a to wszystko w stosunkowo niskich cenach w porównaniu do cen nauczania na większości polskich uczelni wyższych.