Justin Bieber walczy z poważną chorobą!

Justyna
Newsy
11.06.2022 20:35
Justin Bieber walczy z poważną chorobą!

Justin Bieber odwołał ostatnio najbliższe koncerty. Złe wieści mają związek z poważną chorobą, która uniemożliwia mu realizację trasy koncertowej.

Problemy zdrowotne małżeństwa

Trzy miesiące temu internet obiegły wieści o problemach zdrowotnych żony Justina Biebera. Hailey Bieber musiała być hospitalizowana, gdy stwierdzono u niej symptomy podobne do udaru. Na szczęście, dzięki natychmiastowej operacji, modelka szybko wróciła do zdrowia.

Niestety teraz problemy zdrowotne dopadły muzyka. U Justina Biebera zdiagnozowano chorobę półpaśca usznego, za którą odpowiedzialny jest wirus VZV, który za pierwszym razem wywołuje ospę wietrzną. Po przechorowaniu ospy wietrznej wirus ten pozostaje w komórkach nerwowych i może uaktywnić się jako półpasiec oraz doprowadzić do niedowładu układu nerwowego.

Poruszający filmik

W piątek piosenkarz opublikował filmik na Instagramie, na którym widoczne są objawy choroby. Bieber poprosił, aby fani obejrzeli nagranie i modlili się w jego imieniu.

Muzyk wyjawił, iż zmaga się z zespołem Ramsaya Hunta, który objął nerwy jego twarzy i ucha, przez co doszło do częściowego paraliżu. Na opublikowanym filmiku Justin nie był w stanie mrugnąć jednym okiem oraz w pełni się uśmiechnąć. Wytłumaczył przy tym:

„Jak widzicie, nie mogę mrugnąć tym okiem. Mogę uśmiechnąć się tylko jedną stroną twarzy (...) Tamta strona twarzy jest w pełni sparaliżowana. To wina wirusa, który atakuje nerwy twarzowe i mojego ucha, powodując paraliż mojej twarzy. Jak widać, to coś całkiem poważnego. Oczywiście chciałbym, żeby było inaczej, ale moje ciało daje mi znać, że muszę zwolnić. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Wykorzystam ten czas na odpoczynek, relaks i powrót do siebie na sto procent, abym znowu mógł robić to, do czego się urodziłem.”

Odwołane koncerty

Bieber poinformował również fanów, że jego stan nie pozwala mu występować na scenie, dlatego też muzyk jest zmuszony odwołać najbliższe koncerty, by skupić się na leczeniu. Zapewnił, że ćwiczy mięśnie twarzy, a lekarze twierdzą, że za jakiś czas choroba powinna ustąpić. Artysta zapowiedział, że najbliższy czas wykorzysta jak najlepiej, aby szybko wrócić do pełnej sprawności.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną