Linia Anioła Stróża na dłoni. Mają ją tylko nieliczni! Sprawdź, co oznacza.

Patrycja
Horoskopy
26.05.2022 14:48
Linia Anioła Stróża na dłoni. Mają ją tylko nieliczni! Sprawdź, co oznacza.

Tajemnicza linia na dłoni, nazywana jest linią Anioła Stróża. Posiada ją jedynie garstka osób, a jeśli Ty także ją masz, to prawdziwy powód do radości! Sprawdź, co to oznacza!

Zdjęcie Linia Anioła Stróża na dłoni. Mają ją tylko nieliczni! Sprawdź, co oznacza. #1

Sztuka wróżenia z dłoni

Chiromancja to starożytna sztuka wróżenia z dłoni. Znana jest od wieków, wywodzi się z Indii, stamtąd przywędrowała do Europy i rozprzestrzeniła się na całym świecie. Osoby, które w nią wierzą, uważają że z linii na dłoniach można wyczytać wiele rzeczy, m.in. długość życia, liczbę małżonków, dzieci, stan zdrowia, a nawet przyszłość.  Ponadto wróżenie z dłoni pozwala odczytywać i przepowiadać charakter człowieka. Wszystko to na podstawie długości, kształtu i połączeń linii oraz wzgórków znajdujących się na wnętrzu dłoni.

Czym jest linia Anioła Stróża?

Większość ludzi posiada na dłoni sześć linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca i linię Merkurego. Linia Anioła Stróża to coś, co posiada jedynie garstka osób na całym świecie. Jeśli jesteś jej posiadaczem, masz powód do radości! Wierzy się, że ta niezwykła linia obdarza wybranych szczęściem i sprawia, że doświadczają cudów.

Co oznacza linia Anioła Stróża?

Linia Anioła Stróża nazywana jest też „drugą linią życia”. Uważa się, że ta linia na dłoni sprowadza na swoich posiadaczy szczęście. Sprawia, że osoby nią obdarzone są chronione przez nadprzyrodzone moce, przez całe swoje życie. Linia strzeże ich przed złym losem, obdarza pomyślnością i sprawia, że w życiu doświadczają wielu sukcesów. Oznacza zbawienie, ochronę i silne wsparcie. Osoby posiadające taką linię mają bardzo silny charakter i dobrze radzą sobie w życiu.

Zdjęcie Linia Anioła Stróża na dłoni. Mają ją tylko nieliczni! Sprawdź, co oznacza. #2

Gdzie się znajduje linia Anioła Stróża?

Linia ta biegnie równolegle do linii życia, ale jest położona bliżej kciuka, jest też krótsza i mniej wyraźna. Łączy się z linią głowy, a punkt, w którym wcina się w nagłówek, symbolizuje wiek, w którym straciłaś kogoś bliskiego. 

Na lewej dłoni pojawia się już w chwili narodzin, ale może też powstać, gdy umiera członek rodziny lub bliski przyjaciel. Pojawi się, gdy ktoś naprawdę bliski odejdzie i powróci do ciebie jako anioł stróż. Mówi, że ktoś nad tobą czuwa i ma cię w opiece.

Nie posiadasz takiej linii? Nie martw się!

Jeśli nie posiadasz takiej linii, to wcale nie oznacza, że w przyszłości nie pojawi się na twej dłoni!

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną