Ile kosztuje komunijny catering od Magdy Gessler? Można się nieźle zdziwić...

Justyna

Newsy

18.05.2022 19:31

Ile kosztuje komunijny catering od Magdy Gessler? Można się nieźle zdziwić...

W maju rozpoczął się sezon komunijny. Każdy kto marzy o zaskoczeniu gości cateringiem sygnowanym przez Magdę Gessler, musi przygotować się na spory wydatek.

Ceny wzbudzające kontrowersje

Magda Gessler już od lat walczy o miano królowej polskiej gastronomii. Rewolucjonizuje branżę, reklamuje liczne produkty, a także buduje własne imperium, którego fundamentem są prowadzone przez nią restauracje.

O cenach w restauracjach Magdy Gessler mówi się już od dawna. Zaledwie kilka tygodni temu media oburzały się na ceny wielkanocnych potraw, które oferowała kulinarna celebrytka. Sama zainteresowana pozostaje jednak niewzruszona na głosy krytyki.

Propozycja Gessler na sezon komunijny

Magda Gessler w jednej ze swoich warszawskich restauracji „AleGloria” zaproponowała menu na uroczystości rodzinne. Catering jest bardzo zróżnicowany, jednak trzeba się również przygotować na spory wydatek. Ile dokładnie kosztuje?

Restauracja ma do zaproponowania cztery cateringi:

Propozycja 1 - 135 PLN /osoba

W menu znajdziemy m.in. siedem przystawek. Przykłady dań: carpaccio z wieprzowiny i tatar ze śledzi z orzechami i imbirem na miodowym pumperniklu; bursztynowy rosół z domowym makaronem; pierś kurczaka kukurydzianego podana z warzywnym tagiatelle; tort Tirra pełny kawy.

Propozycja 2 – 148 PLN / osoba

Do wyboru mamy sześć przystawek. Przykłady dań: śledzie w zalewie korzennej z przetartym mleczem podane z ziemniakiem; krem z pieczonego buraka i antonówki; połówka kaczki po polsku, faszerowana kwaśnymi jabłkami z modrą kapustą; crème brŭlèe.

Propozycja 3 – 178 PLN / osoba

W najdroższej propozycji do wyboru mamy aż dziewięć przystawek. Przykłady dań: carpaccio z rostbefu z owocami granatu; bursztynowy rosół uperfumowany z kołdunami jagnięcymi; sum na pęczotto grzybowym; tort Szwardzwald.

Propozycja 4 – menu dla najmłodszych 89 PLN / osoba

W menu dla najmłodszych mamy do wyboru m.in. bułeczki maślane z szynką, domowy rosół z makaronem, mini burger i frytki, spaghetti bolognese, lody waniliowe, jabłecznik.

Warto podkreślić, że do podanych cen należy doliczyć 10% serwisu.

Skorzystalibyście z cateringu komunijnego Magdy Gessler?