Wodne naklejki na paznokcie - szybki sposób na mani wprost z salonu

Sponsorowany

Paznokcie

07.04.2022 9:19

Wodne naklejki na paznokcie - szybki sposób na mani wprost z salonu

Każda z nas marzy o pięknych paznokciach, które nie dość, że mają być trendy, to najlepiej by efekt utrzymał się jak najdłużej. Wiele dziewczyn decyduje się na samodzielne ozdabianie paznokci w domu, nie zawsze jednak mamy talent i wyobraźnię do tego, by wyczarować ciekawe i misterne zdobienia. Dziś chcemy przyjrzeć się bliżej wodnym naklejkom na paznokcie, które mają być sposobem na uzyskanie niepowtarzalnych stylizacji, które niczym nie będą odbiegać od tych wykonanych przez profesjonalne stylistki. 

Zdjęcie Wodne naklejki na paznokcie - szybki sposób na mani wprost z salonu #1

Oszczędność czasu

Wodne naklejki mają jeszcze jedną super zaletę. Aby wykonać oryginalną i staranną stylizację z pomocą naklejek, wystarczy dosłownie chwila. Nie musimy ślęczeć godzinami nad lampą, by uzyskać spektakularny efekt.

Czym są wodne naklejki i czy ich nakładanie jest trudne?

Jak sama nazwa wskazuje, są to naklejki, które potrzebują wody, by zaaplikować je na paznokcie. Zazwyczaj znajdują się one na papierowym arkuszu i zabezpieczone są folią. Wystarczy, że wytniemy z arkusza interesujący nas wzór, który następnie umieścimy na chwilkę w wodzie po to, by swobodnie zsunął się z papierka. Naklejkę nakładamy na warstwę dyspersyjną lakieru hybrydowego wzorem do góry. Jeśli naklejki są małe i nie wystają poza krawędź paznokcia, wystarczy je zabezpieczyć warstwą topu. Jeśli jednak naklejka wystaje poza paznokieć, musimy ją wyrównać pilnikiem do kształtu paznokcia i dopiero zabezpieczyć topem. Aplikacja naklejek jest na tyle prosta, że są one najlepszym rozwiązaniem dla każdej dziewczyny, która pragnie rozpocząć swoją przygodę ze wzorkami oraz dla tych, którzy nie potrafią samodzielnie ich malować. 

Na czym polega wyjątkowość naklejek wodnych?

Wodne naklejki to innowacyjny sposób ozdabiania paznokci. Jeśli masz dość tradycyjnego wyglądu swoich hybryd, naklejki będą świetną alternatywą, tym bardziej że prezentują się na paznokciach bardzo efektownie, często dodając całemu mani niezwykłego uroku. Bogactwo dostępnych motywów sprawia, że manicure przy zastosowaniu naklejek może być prawdziwym arcydziełem. Jeśli masz artystyczną duszę, to ten sposób ozdabiania paznokci sprawdzi się wprost idealnie. Podkreśli Twój styl, charakter oraz osobowość. Świetnie sprawdzą się jako ozdoby na co dzień, jak również przy ważnych uroczystościach.

Wodne naklejki na paznokcie od MYLAQ

Nie ulega wątpliwości, że naklejki najlepiej będą wyglądały na hybrydach, ale nadają się również na żel, akryle oraz zwykłe, tradycyjne lakiery. Ich aplikacja jest bardzo prosta, a efekt zachwycający. Wśród asortymentu znajdującego się na stronie internetowej sklepu MYLAQ znajdziesz naklejki wodne na paznokcie idealne na każdą okazję. Nowością są naklejki w kształcie listków i gałązek, które wpasowują się w najnowsze wiosenne trendy. Dzięki naklejkom stworzycie również stylizacje idealne na wakacje, halloween, święta czy Sylwestra, motywy roślinne, zwierzęce i przeróżne geometryczne kształty. Wybór jest ogromny (https://mylaq.pl/naklejki-na-paznokcie/), a naklejki sprawią, że każda stylizacja będzie wyjątkowa i stanie się okazją do stworzenia niepowtarzalnych i oryginalnych mani.