5 znaków zodiaku, które wezmę ślub w przyszłym roku! Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Katarzyna

Newsy

11.11.2021 10:51

5 znaków zodiaku, które wezmę ślub w przyszłym roku! Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Przyszły rok będzie bardziej szczęśliwy dla niektórych znaków, ponieważ przepowiednie astrologiczne przewidują im ślub. Sprawdź, czy w przyszłym roku powiesz sakramentalne „tak”!

Zdjęcie 5 znaków zodiaku, które wezmę ślub w przyszłym roku! Sprawdź, czy jesteś wśród nich! #1

Horoskop indyjski

Horoskop małżeński na przyszły rok zdradza które znaki zodiaku staną na ślubnym kobiercu. To dzięki Jowiszowi i Saturnowi pary te będą miały szanse na stworzenie szczęśliwego związku. Indyjski horoskop miłosny podpowiada, kto mocniej powinien szukać w przyszłym roku swojej drugiej połówki. Jest duże prawdopodobieństwo, że zakończy się ono ślubem! Poznaj wybrane znaki zodiaku!

Lew

Osoba spod znaku Lwa już na początku roku zbuduje ze znaną wcześniej osobą bliską relację, która z biegiem czasu będzie się zacieśniać. Osoba ta już wcześniej odegrała w życiu Lwa ważną rolę. Według horoskopu indyjskiego życie Lwa odmieni się już na wiosnę, kiedy to stanie na ślubnym kobiercu. Od kwietnia do czerwca natomiast według horoskopu Lew ma szansę zbudować silną relację w oparciu o karmiczny związek.

Zdjęcie 5 znaków zodiaku, które wezmę ślub w przyszłym roku! Sprawdź, czy jesteś wśród nich! #2

Rak

Według indyjskiego horoskopu to właśnie Rak do kwietnia przyszłego roku będzie miał największe powodzenie w miłości. Wpływ Saturna sprawi, że osoby spod tego znaku puszczą w zapomnienie bolesne doświadczenia z poprzednich związków. Dzięki temu łatwiej zapoznają nową osobę, z którą relacje będą się prężnie rozwijać. To może doprowadzić do tego, że decyzja o ślubie zapadnie dość szybko, ale według astrologów będzie ona słuszna.

Panna

Przyszły rok ma być łaskawy pod względem zaślubin również dla Panny. Według horoskopu rozwiąże ona swoje problemy, które dotychczas się piętrzyły. Wszelkie nieporozumienia w relacjach z innymi uda się łatwo rozwiązać. Saturn radzi, że kluczem do dobrego związku to rozmowa oraz wzajemna akceptacja. Dzięki rozwiązaniu problemów w związku może ona zakończyć się ślubem nawet już w połowie roku.

Ryby

Ryby mogą uznać 2022 roku za jeden z lepszych, ponieważ spełnią w nim swoje marzenia. Od marca mogą liczyć na dobrą passę i szczęście również w miłości. To sprawi, że gdy tylko zapragną wstąpić z drugą osobą w związek małżeński, to tak się stanie.

Zdjęcie 5 znaków zodiaku, które wezmę ślub w przyszłym roku! Sprawdź, czy jesteś wśród nich! #3

Skorpion

Osoba spod znaku Skorpiona nie będzie miała łatwego życia w pierwszej połowie nowego roku pod względem uczuciowym. Mogą pojawić się w nim kłopoty miłosne lub mocne poczucie samotności w przypadku singla. Lato sprawi jednak, że życie miłosne zacznie się odpowiadać po myśli Skorpiona, który według astrologów do 2023 roku powie komuś sakramentalne „tak”.