Gwiazda “Gogglebox” o swojej chorobie:”Dwa lata nie wychodziłem z domu”.”To rak duszy”

Agnieszka
Związki
27.09.2021 19:23
Gwiazda “Gogglebox” o swojej chorobie:”Dwa lata nie wychodziłem z domu”.”To rak duszy”

Dominik Abus, gwiazda programu “Gogglebox” był gościem w “Dzień dobry TVN” wraz ze swoją partnerką Igą. W wywiadzie wyznał, że walczył z ciężką depresją aż przez pięć lat. Powiedział jednak również o wsparciu, jakie otrzymał wtedy od wsparcie od najbliższej osoby. 

 

 

Program “Gogglebox” już dawno okazał się wielkim hitem stacji TTV. Jego uczestnicy natomiast stali się bliscy sercom widzów i zyskali dużą popularność. Z tego względu często media rozpisują się na temat ich życia prywatnego.

Tym razem to Dominik Abus postanowił otworzyć się w “Dzień dobry TVN” i opowiedzieć o trudach walki z ciężką depresją, która trwała aż pięć lat.

 

W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", którego udzielił ze swoją partnerką, Igą, Dominik po raz kolejny wspominał walkę z chorobą:

“Miałem bardzo ciężką depresję, dwa lata nie wychodziłem z domu. To było jeszcze przed wzięciem udziału w programie. Zmagałem się z depresją przez pięć lat. To jest rak duszy, jest straszną chorobą. Po wyjściu z depresji zauważam wiele pozytywnych rzeczy, bo człowiek jest dużo silniejszy, w moim przypadku dużo mądrzejszy i doświadczony” - wyznał.

Opowiedział też co nieco o tym, jak depresja wpłynęła na jego związek. Okazało się bowiem, że w trakcie choroby otrzymywał ogromne wsparcie od swojej partnerki.

“Iga bardzo mi pomogła w tym czasie, była za mną, miałem w niej oparcie. Mogę powiedzieć, że w naszym związku jest idealnie. Kłócimy się czasami, ale jest naprawdę ok” - przyznał. 

Do dyskusji postanowiła więc włączyć się również Iga, która w równie ciepłych słowach opisała ich relację. Wspomniała też o dzieciach z wcześniejszego związku i ich relacji z Dominikiem:

“Wiadomo, jak to w rodzinie. Jest wiele różnych sytuacji, jeszcze przy trójce dzieci, ale nie mamy większych problemów. Dzieciaki mają świetny kontakt z Dominikiem (mówię o chłopcach z poprzedniego mojego małżeństwa), więc super się to układa” - dodała Iga. 

 

 

 

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną