Jasnowidz Wojciech Glanc przewidział największy zamach w historii?

Patrycja
Newsy
22.09.2021 10:47
Jasnowidz Wojciech Glanc przewidział największy zamach w historii?

Znany jasnowidz Wojciech Glanc miał szokująca wizję przyszłości. Przewidział największy i najbardziej krwawy zamach w historii! Dowiedz się, czego dotyczyła jego przepowiednia.

Znany polski jasnowidz

Wojciech Glanc jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w drugiej edycji „Big Brothera” i programie „ Mam Talent. Jego przepowiednie i wizje publikowane są na jego kanale na YouTubie, gdzie są chętnie oglądane przez tysiące osób.

Aktualnie jasnowidz przepowiada przyszłość i stawia tarota, łączy się także ze swoimi fanami podczas transmisji na żywo. Glanc w swojej ostatniej widzi przepowiedział krwawy i brutalny zamach, przy którym nawet atak na World Trade Center może wydawać się niewielki… Jego przepowiednia brzmi złowieszczo i mrozi krew w żyłach!

Przepowiednie Wojciecha Glanca

Wojciech Glanc miał przewidzieć wiele ważnych dla Polski i świata wydarzeń. W swoich wizjach ujrzał kolejne fale epidemii koronawirusa, śmierć angielskiego księcia Filipa, a nawet problemy na granicy polsko-białoruskiej i powstanie bariery z drutu kolczastego.

Jego najnowsza przepowiednia dotyczyła zbliżającego się wewnętrznego konfliktu w naszym kraju, a być może nawet wojny domowej. Oprócz tego ujrzał szokującą wizję przyszłości! Przewiduje największy i najbardziej krwawy zamach w historii, który niedługo wstrząśnie całym światem.

Wojciech Glanc przewiduje największy zamach w historii!

Jasnowidz Wojciech Glanc w swojej ostatniej wizji nawiązał do tragicznej rocznicy wydarzeń z 11 września 2001 roku. Przewiduje, że niedługo światem może wstrząsnąć jeszcze większy zamach, niż pamiętny atak na wieże World Trade Center, w którym łącznie zginęło prawie 3 tysiące osób.

W swojej przepowiedni zdradza: „Chciałem oddać szacunek tym, którzy zginęli w tamtym okresie i niestety powiedzieć wam, że niestety mam pewną wizję, która do mnie zawsze wraca, za każdym razem, kiedy gdzieś ten temat zaczyna po prostu wracać. A mianowicie, ja cały czas uważam, że rekord nie został pokonany, że to nie jest koniec. I że nadejdzie coś o wiele gorszego niż to. Czy będzie to Kapitol tym razem, czy będą to tysiące, czy setki tysięcy ofiar? Nie wiem, wiem jedno – że czeka nas i to całkiem niedługo zamach, który pobije to, co było wtedy”.

  

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną