Woda księżycowa. Jak ją przygotować? Jakie ma właściwości? Sprawdź!

Katarzyna

Newsy

07.08.2021 22:43

Woda księżycowa. Jak ją przygotować? Jakie ma właściwości? Sprawdź!

Gwiazdy, słońce czy księżyc mają znaczący wpływ na nasze życie. Poznaj więc przepis na wodę księżycową i jej niesamowite właściwości!

Zdjęcie Woda księżycowa. Jak ją przygotować? Jakie ma właściwości? Sprawdź! #1

Srebrny Glob

Księżyc ma wpływ na działanie naszej planety, ponieważ to właśnie dzięki niemu np. wody się przemieszczają. Wielu ludzi odczuwa również jego wpływ na niektóre aspekty życia podczas różnych jego faz. Takie osoby mają np. problemy z zasypianiem, są niespokojni lub odczuwają nadmiar energii. Starają się one jednak żyć w zgodzie z fazami księżycami, które potrafi przynieść im szczęście i powodzenie. Jedną z najbardziej znanych osób, które wieżą w działanie księżyca na swoje życie jest Victoria Beckham.

Pozytywny wpływ na życie

Żona Davida Beckhama twierdzi, że to właśnie dzięki księżycowi zachowuje życiową harmonię, w jej życiu panuje spokój, a pomimo upływu lat nadal zachowuje młodzieńczy wygląd. Jej sekretem jest stosowanie wody księżycowej, która ma tak pozytywny wpływ na jej życie. Taką księżycową wodę można zrobić samemu, co jest jej dodatkowym atutem. Do jej przygotowania nie potrzeba również wielu składników, ponieważ wystarczy tylko woda i księżyc w pełni.

Przygotowanie

Księżycowa woda to po prostu woda, która zawiera w sobie księżycową energię. Przygotowanie takiej mikstury nie jest trudne. Wystarczy wystawić na dwór lub postawić na oknie szklane naczynie z wodą podczas pełni księżyca. Można to również zrobić przed świtem, jeśli uda nam się wstać. W tym czasie ma on największą moc, która przeniknie do wody. W ten sposób ta "magiczna" mikstura jest już gotowa na drugi dzień. Do naczynia z wodą można dodać również kwiaty czy kamienie o różnych właściwościach.

Właściwości wody księżycowej

Księżycowa woda ma wiele zastosowań. Można ją dodać do kąpieli, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej nawilżona. Tę miksturę księżycową można również pić i ugasi ona nie tylko pragnienie, ale również pozytywnie wpłynie na nasz organizm. Sama Victoria Beckham twierdzi, że ma ona właściwości odmładzające. Można ją więc używać również do zabiegów kosmetycznych, które przeprowadza się zużyciem wody lub spryskiwać nią tylko twarz.