Lifestyle

Maffashion chwali się stołem na Instagramie! Czy pasuje on do nowoczesnego stylu gwiazdy?

Ewelina

July 19, 2021, 3:16 p.m.

Maffashion chwali się stołem na Instagramie! Czy pasuje on do nowoczesnego stylu gwiazdy?

Julka się przeprowadza!

Znana influencerka i właścicielka firmy modowej Julia Kuczyńska (33l.) od jakiegoś czasu pokazuje na Instagramie kolejne zakamarki swojego nowego domu! W jej życiu nie brakuje ostatnio zmian, we wrześniu ubiegłego roku blogerka i jej narzeczony (aktor) Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostali rodzicami malutkiego Bastka. W ostatnich relacjach jednak zszokowała widzów gdy do nowoczesnego wnętrza zawitał jej nowy rodzinny stół! Mebel nie pasuje według widzów do nowoczesnego wystroju, ponieważ jest bardziej w naturalnym stylu skandynawskim!

Postępy w pracach remontowych.

Ostatnio blogerka bardzo chętnie pokazuje fanom efekty prac remontowych w swoim domu. Jesienią 2020 roku Julia Kuczyńska pokazywała na Instagramie budynek w surowym stanie, dziś pokazuje już detale, meble i ściany! 33-latka co jakiś czas relacjonuje w swoich social mediach jak postępują prace remontowe. W końcu przyszedł również czas na duży rodzinny stół. Kilka dni temu Maff po raz pierwszy pokazała widzą swoje najnowsze nabycie. Fani byli w szoku, że gwiazda zdecydowała się na stół w 100% z drewna. 

Zdjęcie Maffashion chwali się stołem na Instagramie! Czy pasuje on do nowoczesnego stylu gwiazdy? #1

Styl nowego gniazdka gwiazd.

We wnętrzu nowego gniazdka, w którym Julia niedługo zamieszka wraz ze swoim narzeczonym  Sebastianem i małym Bastkiem postawili w stu procentach na prostotę w nowoczesnym stylu. We wszystkich wnętrzach królować będą proste bardzo popularne teraz kolory, takie jak: biele, brązy oraz szarości. Jak widać nie zabraknie również zaskakujących drewnianych akcentów. Kuczyńska bardzo cieszy się z postępów w domu jak widać ze stołu również jest bardzo zadowolona. Czekamy z niecierpliwością jakie krzesła do niego dobierze! I co powiedzą na to fani gwiazdy?

Czym się charakteryzuje styl nowoczesny?

Styl nowoczesny kształtował się parę dekad. Wyrósł on na gruncie buntu przeciwko przepychowi jakim charakteryzował się XIX w. Bogate wzory i zdobienia uznano za zbędne i mało praktyczne. Dziś znów wraca do łask i coraz więcej osób w tym wiele gwiazd decyduje się na wnętrza w tym stylu. Mieszkanie w stylu nowoczesnym powinno być jasne i otwarte przestronne. Bazowymi kolorami są  biel, czerń, szarość i beż, które można ze sobą łączyć i zestawiać. Chodzi o to, by pomieszczenie było stonowane, unika się więc intensywnych kolorów i barw. Pomieszczenia nie powinny zawierać zbyt wielu dekoracji. Jednocześnie umeblowanie powinno być funkcjonalne i zapewniać komfort wszystkim domownikom. A jak wam podoba się styl, na który zdecydowała się Maff?