Weganka pozwała sąsiadów! Poszło o grilla

Agnieszka
Newsy
22.06.2021 14:26
Weganka pozwała sąsiadów! Poszło o grilla

Wegetarianizm i weganizm zyskują na popularności w wielu krajach. Zbilansowana dieta bez mięsa okazuje się być zdrowa i urozmaicona, co sprawia, że łatwiej zrezygnować nam z jedzenia produktów pochodzenia zwierzęcego. Czasem jednak można trafić na prawdziwego fanatyka diety wegańskiej. Tak też stało się w przypadku pewnej rodziny, której sąsiadka pozwała ich za robienie grilla.

Zdjęcie Nietypowy pozew weganki wobec sąsiadów! Poszło o grilla #1

Weganka z Australii pozywa sąsiadów za robienie grilla

Cilla Garden jest zagorzałą weganką, na co dzień pracuje jako masażystka. Pewnego dnia udzieliła telewizji Nine News wywiadu, w którym skarżyła się na swoich sąsiadów. Okazało się bowiem, że sąsiedzi robili grilla, na którym smażyli między innymi rybę.

Cilla Garden, jako weganka, nie mogła znieść tego zapachu. Przeszkadzały jej też hałasy bawiących się i grających w koszykówkę dzieci małżeństwa.

- Umieścili grill obok, więc czuję zapach ryb. Wszystko co czuję, to ryby. Nie mogę cieszyć się moim podwórkiem, nie mogę na nie wyjść - opowiadała w rozmowie z telewizją Nine News. Jak dodała, "to było druzgocące, nie mogłam spać".

 Konflikt eskalował do tego stopnia, że kobieta postanowiła pozwać sąsiadów. Sprawa ciągnęła się latami!

Weganka pozwała sąsiadów

Pomimo licznych starań, kobieta przegrała w sądzie. Najpierw w sądzie administracyjnym, a po apelacji także w Sądzie Najwyższym.

- To, co robią sąsiedzi na ich podwórku i w domu, to rodzinne życie - ocenił sąd.

 Mimo problemów, jakie stworzyła sąsiadom, ci postanowili pójść jej na rękę i przesunęli swojego grilla jak najdalej od jej ogrodzenia. Prosili też dzieci, aby bawiły się trochę ciszej.

Niestety, to nie wystarczało Cilli Garden, która zapowiedziała, że nie ma zamiaru się poddać i chce wrócić na drogę sądową. 

To nie jedyny konflikt kobiety z sąsiadami 

Sąsiadom po drugiej stronie kobieta uprzykrzała życie z powodu tego, że ich reflektory świecą na obszar wspólny sąsiedztwa. Domagała się też trzymania psów na smyczy w przestrzeni wspólnej, a także pomalowania ich płotu oraz dbania o rośliny. 

Poniżej znajdziecie materiał o konfliktowej wegance:

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną